НовиниНовини3 лютого 2021

Новий сезон «Голос країни» покаже «Київстар ТБ»

1 лютого вокальне шоу телеканалу 1+1 «Голос країни. Перезавантаження» з’явилося для перегляду на платформі «Київстар ТБ», що є спільним проєктом телекомоператора Київстар та групи 1+1 media. Всі епізоди 11 сезону шоу будуть доступні тільки в відеобібліотеці платформи «Київстар ТБ» серед національних платформ онлайн-телебачення, а також на платформі 1+1 video медіахолдингу. Це означає, що шоу можна буде переглянути не тільки під час прямої трансляції на каналі, а й в записі.

Сервіс онлайн-телебачення «Київстар ТБ» забезпечить зручний перегляд шоу «Голос країни. Перезавантаження» у будь-який час, у будь-якому місці та будь-якого епізоду. Зазначимо, що однією з переваг підключення сервісу «Київстар ТБ» є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів, а також без плати за інтернет-трафік.

«Станом на кінець року платформа «Київстар ТБ» налічувала 244 телеканалів, а VOD-платформа зросла з 7 000 до 10 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 50 тис. годин. Ми дуже раді появі такого BIG шоу як «Голос країни» від 1+1 у нашому онлайн-кінотеатрі, і запевняємо, що на платформі з’явиться ще більше продуктів українського виробництва», — коментує Павло Рибак, керівник проєкту Київстар ТБ.

Нагадаємо, вокальне шоу «Голос країни» є одним із фаворитів серед розважальних проєктів на українському телебаченні, середня частка перегляду якого за сезон-2020 склала 16,4%[1]. «Голос країни» створюється командою Big Entertainment Shows групи 1+1 media вже 11 років. Прем’єра нового сезону «Голос країни. Перезавантаження» відбулася 24 січня 2021 року.

[1] дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК, оператор панелі — Nielsen, моніторинг — Комунікаційний Альянс; дані надані групою 1+1 media

Читайте також