НовиниНовини5 червня 2024

Продовжується пошук видатних вчителів: педагогів підтримали відомі лідери думок

В день останнього дзвоника ведуча «Сніданок з 1+1» на 1+1 Україна Неля Шовкопляс, співачка та композиторка Світлана Тарабарова, телеведучий Олександр Педан та військова Юлія Паєвська (Тайра) об’єднались разом, щоб подякувати вчителям. У зворушливому ролику вони згадали свої шкільні часи та наголосили на важливості педагогів. Адже саме українські вчителі, не дивлячись на умови та обставини, продовжують навчати тисячі дітей, формувати національну свідомість та важливі цінності.


“Українські вчителі – неймовірні. Важливі. Хоробрі. Справжні. В умовах, коли кожна сьома школа зазнала руйнувань внаслідок повномасштабного вторгнення росії, освітяни продовжують навчати на межі людських можливостей”, – зазначила Неля Шовкопляс на своїй сторінці у Facebook, та закликала українців номінувати улюблених вчителів на премію Global Teacher Prize Ukraine.

До підтримки вчителів долучились і інші зірки українського шоу-бізнесу, створивши справжній флешмоб. Українська акторка Ксенія Вертинська разом з зірковою хореографинею та переможницею “Танці з зірками” Ілоною Гвоздьовою поділились шкільними спогадами, доповнивши їх архівними фото. А телеведучі Марія Єфросініна та Григорій Решетнік подякували вчителям та наголосили на важливості премії:

“Пропоную віддати пошану вашим улюбленим вчителям та номінувати їх на Global Teacher Prize Ukraine 2024 – щорічну національну премію для видатних вчителів, яка вже восьмий рік поспіль нагороджує найкращих українських педагогів”, – наголошує Марія Єфросиніна.

“Будьте вдячні вчителям – номінуйте їх на премію! Нехай про них знає вся Україна та весь світ!”, – доповнює Григорій Решетнік.

Ілона Гвоздьова на своїй сторінці розповіла, що згадуючи свої шкільні роки, вона може впевнено сказати, що обожнювала навчатися, завжди активно приймала участь в житті школи, любила своїх викладачів та активно виступала на спортивних змаганнях, при цьому дуже рідко прогулюючи уроки:

“Тільки зараз ми можемо оцінити, в які золоті часи ми навчалися, яка освіта і які викладачі були в нас. Бо те, в яких умовах навчаються зараз наші діти, а саме ковід, тривоги, підвали, online – це просто жах! Я сама викладачка і уявляю, як зараз важко вчителям мотивувати себе і учнів розвиватися, навчатися, заохочувати до нових

знань. Кожен день вони змушені попри всі тривоги і складні умови праці закохувати дітей у навчальний процес”, – ділиться хореографиня.

Ксенія Вертинська в своїй історії згадала першу вчительку, разом з якою вони створювали вистави, співали пісні і навчалися новому. Акторка наголосила, що завдяки премії є можливість відзначити вчителів, які зараз, не дивлячись ні на що, продовжують навчати дітей.

Нагадуємо, що збір анкет на премію Global Teacher Prize Ukraine 2024 триває до 8 липня. Тому номінуйте своїх вчителів або якщо ви і є педагогом – заповнюйте анкету та отримайте шанс виграти 1 000 000 гривень на власний освітній проєкт.

Премію для видатних вчителів Global Teacher Prize Ukraine організує Освіторія за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже традиційно, 1+1 media виступає генеральним медіапартнером, а кураторкою премії є Наталія Мосейчук, ведуча телеканалу 1+1 Марафон та інтерв’юерка, яка у своїй номінації «Вибір серцем» нагороджує вчителів, котрі працюють з дітьми в лікарнях. Платформа кіно та телебачення Київстар ТБ та Громадське радіо забезпечують інформаційну підтримку.

Читайте також