![](https://img-media.1plus1.ua/crops/2022/12/21/18581684_979433208825850_2764619798172302173_n-1495525316157_360_360.jpg)
Профорієнтаційні екскурсії в офісі 1+1 медіа
У нас тут гарні новини для школярів! Вже зовсім скоро почнуться літні канікули. Але перед ними, ми пропонуємо відвідати профорієнтаційні екскурсії в офісі 1+1 медіа та потрапити у телевізійний світ, який знаходиться за кадром. Бронюйте дати за посиланням.
Зверніть увагу! Ми змінили правила екскурсій, наприклад, ми приймаємо діток від 7-го класу! Тому спершу ознайомтесь з ними, а потім швиденько подавайте документи. До зустрічі!