FootballHub поспілкувалися з Ольгою Харлан
НовиниНовини9 серпня 2023

Рукостискання, як політичний інструмент: FootballHub поспілкувалися з Ольгою Харлан після повернення з Чемпіонату світу з фехтування

На Чемпіонаті світу з фехтування в індивідуальних сутичках олімпійська чемпіонка, амбасадорка проєкту 1+1 media «Спортивний фронт» Ольга Харлан перемогла росіянку Анну Смірнову з рахунком 15:7.

Відео: https://youtu.be/QbGqG_u9pS0 
 

За правилами фехтування, після поєдинку спортсменки мали проявити повагу та потиснути одна одній руку. Проте Ольга на такий вчинок не пішла. Як наслідок, після тривалих обговорень отримала чорну картку від суддів, тобто – дискваліфікацію. 


Спортивний Digital-проєкт групи 1+1 media – FootballHub – поспілкувалися з Ольгою Харлан одразу після повернення зі змагань. В ексклюзивному інтерв’ю Ольга розповіла про деталі всесвітньовідомого поєдинку з росіянкою, суддю змагань, який не хотів її дискваліфіковувати, погрози від росіян і свій стан після. 

 
«Коли я сиділа у своєму боксі, біля мене була моя команда, а також дівчата-рапіристки, які дуже сильно за мене переживали. Потім прийшов Луїджі, він також фехтував у цей день…Він дивився на мене та не знав, що сказати. Сів поруч зі мною і не міг нічого сказати. Я сказала, що все, що я змогла – зробила. Я не можу більше», – пригадала Ольга перші хвилини після сутички. 

 
Крім цього, Ольга Харлан розповіла про те, чи підтримали її вчинок зірки фехтування, що надалі буде з дискваліфікацією та як свою вдячність виразили українські військовослужбовці: 

 
«Дуже багато бійців мені писали, записували відео. Там мене просто розривало…Нещодавно я заїжджала в клініку, яка займається реабілітацією наших військових. Коли зайшов один боєць, то сказав: «Ми вами дуже пишаємось. Дякую вам». Та це я дякую вам..Вони надають мені цю силу. Думала про них дуже багато, коли виходила на поєдинок і завжди про них думаю».

 

Повна версія матеріалу доступна на YouTube-каналі за цим посиланням: https://youtu.be/QbGqG_u9pS0. Автор – спортивний журналіст Євгеній Перестенко. 

 

Ключові меседжі випуску – #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine, #StopWarInUkraine.

Читайте також