НовиниНовини24 січня 2019

Телеканал 1+1 отримав нагороду від Асоціації благодійників України

Вчора, 23 січня, телеканал 1+1 було відзначено нагородою від Асоціації благодійників України як вітчизняне медіа, яке найбільш широко і системно надавало суспільству інформацію про доброчинне життя України у 2018 році.

Більшість експертів благодійного сектору (24%) і громадськість (33%) віддали перевагу саме 1+1, що дозволило телеканалу стати беззаперечним лідером у телевізійному просторі. Завдяки проектам, які реалізовуються під егідою Благодійного Фонду 1+1 медіа «Ти не один», телеканалу вдається якомога ширше висвітлювати актуальні соціальні теми, лобіювати на законодавчому рівні нагальні питання, долучати та привчати суспільство до культури благодійності.

Згідно із даними щорічного аналітичного збірника «Зелена книга», упорядником якого є Асоціація благодійників України, лише 3-5% українського суспільства відносно регулярно та системно займається благодійною чи волонтерською діяльністю, а ставлення українського бізнесу до благодійності у порівнянні з 2017 роком не змінилося.

Нагадаємо, що Благодійний Фонд «Ти не один» було засновано у листопаді 2017 року групою 1+1 медіа. У рамках таких основних напрямків діяльності фонду, як розвиток нації, що мріє, забезпечення доступу до освіти, розвиток безбар’єрного суспільства та допомогу воїнам АТО, фонд реалізує три основні проекти  – «Здійсни мрію», «Право на освіту» та «Переможці».

 

 

Читайте також