НовиниНовини1 жовтня 2019

Телеканал «1+1» успішно запустив осінній сезон та став лідером вересня на ТБ

Телеканал «1+1» продовжує нарощувати показники телеперегляду в осінньому сезоні та лідирує за ключовими цільовими аудиторіями на українському ТБ.

За результатами показників телеперегляду, у вересні «1+1» посів першу позицію серед загальнонаціональних каналів за двома ключовими аудиторіями. Так, за аудиторією 18-54 (Україна) середня частка каналу склала 11,78%, рейтинг – 1,50%, а за аудиторією 18-54 (50+) частка – 11,0%, рейтинг – 1,30%.

«Ми раді, що обрана нами стратегія виявилась вірною та приносить високі показники телеперегляду. Традиційно «Танці з зірками» залишаються найрейтинговішим розважальним шоу країни, а ТСН – найпопулярнішою новинною програмою. Наші розважальні проекти, що транслюються у прайм-тайм по буднях, зміцнили свої позиції і демонструють високі результати.  Ми також задоволені успішною прем’єрою проекту «ЖВЛ», який продовжує впевнено нарощувати показники. З нетерпінням чекаємо на запуск серіальної лінійки, яка розпочнеться вже 14 жовтня з комедії «Великі Вуйки» та вже працюємо над новими творчими задумами, аби і надалі дивувати нашого глядача», - коментує Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», генеральний продюсер каналу «1+1».

Нагадаємо, щопонеділка о 22.45 на «1+1» виходить програма журналістських розслідувань «Гроші» із ведучим Олександром Преподобним, по вівторках – продовження 14 сезону реаліті-шоу «Міняю жінку», проекту-довгожителя, який має найбільшу кількість сезонів серед усіх продуктів 1+1. Щосереди на глядачів чекають нові серії бразильського сезону екстремального тревел-проекту «Світ навиворіт» із Дмитром Комаровим. По четвергах на «1+1» виходить найавторитетніше суспільно-політичне ток-шоу країни «Право на владу».

Уже 5 жовтня відбудеться прем’єра шоу «Розсміши коміка в оновленому форматі», а також нові випуски

 

Читайте також