НовиниНовини31 травня 2021

Телеканал 1+1 відновлює спортивні новини

З 31 травня телеканал 1+1 відновлює спортивні новини і вже з понеділка по п‘ятницю на глядачів флагманського телеканалу групи 1+1 media чекатиме огляд актуальних подій спорту в Україні та світі. Ведучими проєкту, який матиме назву «Про спорт», стануть Олександра Лобода та кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська. Проєкт транслюватиметься у вечірньому слоті, одразу після основного випуску ТСН.

«Практично кожен випуск новин на 1+1 не минає без підбірки спортивних подій. Тож ми вирішили створити окремий проєкт, який об’єднає всю актуальну інформацію зі сфери спорту, проєкт, яким глядачі зможуть насолоджуватися щодня — «Про спорт». Бажаю команді Степана Щербачова успіхів, а ведучим проєкту — наснаги та перемог», — прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Керівник управління спортивних проєктів 1+1 Степан Щербачов розповідає, що програма виходитиме в ефір у форматі дайджесту новин, де будуть розбирати актуальні спортивні події . Головний акцент при цьому автори робитимуть саме на спортивних досягненнях України на світовій арені та нових перемогах і рекордах українських спортсменів.

«Ми будемо розповідати про перемоги  українців у спорті, адже хочемо, щоб наші глядачі пишалися своїми співвітчизниками, які демонструють неймовірні результати у сфері спорту та вражають весь світ. Є дуже багато українських спортсменів, яких цінують і поважають у світі, але мало знають в Україні. Ми хочемо, щоб країна знала своїх героїв», — підкреслив Степан Щербачов.

Дивіться проєкт «Про спорт» з понеділка по п’ятницю після випуску ТСН о 19:30 на 1+1.

Читайте також