НовиниНовини3 лютого 2020

Телеканал ПЛЮСПЛЮС презентував для дітей серії книжок, що розвивають

Канал ПЛЮСПЛЮС продовжує навчати розважаючи та презентує три нові серії розумних ігор-книжок для дітей: «Судоку з наліпками», «Кросворди з наліпками» та «Лабіринти з наліпками» з героями телеканалу ПЛЮСПЛЮС – Трикутею, Квадриком і Кружком.  Книги видані у партнерстві з видавництвом «Ранок».

«Як для каналу, мета якого не лише розважати дітей, а й давати їм можливість навчатись у легкій та доступній формі, для нас важливо бути поруч із нашим глядачем не тільки через ТБ-екрани. Саме тому ми розширили лінійку ліцензійної продукції бренду ПЛЮСПЛЮС та запустили серію інтерактивних книжок, що доступні  для кожної української родини. Вони дуже захоплюючі, тож діткам неодмінно буде цікаво і корисно. Впевнена, батьки із задоволенням складуть своїй малечі компанію», ‒ наголосила Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media.

На сторінках серії «Судоку з наліпками» діти зможуть вирішувати різноманітні головоломки за допомогою наліпок. Серія розділена на 6 частин із назвами: «Давай поміркуємо!», «Логічні пригоди», «Розумні ігри», «Цікаві завдання», «Недитячі головоломки», «Пригоди у світі винаходів». В залежності від тематики, кожна книга наповнена особливими судоку та має 100 наліпок. Окрім завдань, серія містить цікаві факти, що допомагає не лише насолодитись головоломками, а й дізнатись щось нове про те, що нас оточує.

Серія «Кросворди з наліпками» складається з трьох книжок: «З нами не занудьгувати», «Дивовижні винаходи», «Вперед до справи» й має по 450 наліпок у кожній, що знадобляться для заповнення пустих клітинок, аби навчитись нового. Окрім  пошуку відповідей на запитання з різноманітної тематики кросвордів, на дітей чекають завдання з пошуку слів та приказок у філворді.

За допомогою «Лабіринтів з наліпками» у дітей є можливість помандрувати заплутаними доріжками мультсеріалу «Світ чекає на відкриття» разом із головними героями: «Подорожуємо з Трикутею», «Мандруємо з Квадриком» та «Гайда за Кружком!». Кожна книжка добре розвиває логіку, необхідність послідовності дій та важливість допомоги іншим, а 450 наліпок додають розвиваючої гейміфікації.

Всі книги піддаються переробці та є екологічно безпечними. Придбати їх можливо через інтернет-магазин видавництва «Ранок» та у роздрібних мережах. 

 

Читайте також