BigData Awards
НовиниНовини13 липня 2023

Телеканали групи 1+1 media здобули сім нагород VI Церемонії BigData Awards

У середу, 12 липня, відбулась VI Церемонія нагородження BigData Awards

У середу, 12 липня, відбулась VI Церемонія нагородження BigData Awards. Це щорічна відзнака у сфері телеперегляду, яку отримують телеканали за високі показники в системі Big Data Raiting та вагомий внесок у розвиток і трансформацію медіаіндустрії. Телеканали, що входять до складу групи 1+1 media та дистрибуційного портфоліо компанії, отримали одразу сім нагород в різних категоріях. 

Так, за результатами 2022 року телеканал ТЕТ здобув першість у номінації «Кращий розважальний телеканал», ПЛЮСПЛЮС став переможцем у номінації «Кращий дитячий телеканал», а  Бігуді визнано «Кращим телеканалом, що демонструє серіали».

Крім цього, у номінації «Serious Challenger 2022» відзначені телеканали 1+1 Марафон, Nick Jr. та Comedy Central. Також Comedy Central здобув перемогу в категорії «Крок вперед». 

«2022 рік був, мабуть, найтурбулентнішим за всю нашу історію. Проте ми гідно пройшли виклики, трансформувалися та продовжуємо рухатися вперед, аби очікування наших глядачів виправдовувлися.  Дякуємо BigData Awards за професійну відзнаку. Далі більше», — коментує Максим Кривицький, директор телевізійного бізнесу 1+1 media.

Читайте також