НовиниНовини15 червня 2023

У «Сніданку з 1+1» вийшов третій епізод тематичної рубрики «Плюсуй українську»

Ранкове шоу «Сніданок з 1+1» разом з професійною тренеркою й акторкою Юлією Зарембою продовжує перевіряти знання української мови

Ранкове шоу «Сніданок з 1+1» разом з професійною тренеркою й акторкою Юлією Зарембою продовжує перевіряти знання української мови у жителів і гостей столиці в межах рубрики «Плюсуй українську», що реалізується за підтримки Київстар ТБ.

Відео: https://youtu.be/j1AuLdA-VXc 

Уже традиційно, в четвер, Юлія вийшла на вулиці міста, аби прослідкувати, чи знають українці, як правильно вживати деякі прийменники та усталені вирази, а також наголошувати певні слова. За правильні відповіді учасники опитування отримували корисний подарунок — промокод на безкоштовний доступ до платформи кіно та телебачення Київстар ТБ. Завдяки цьому подарунку найкмітливіші учасники матимуть можливість переглядати фільми, серіали, мультфільми, навчальні програми та навіть аудіокниги для малюків українською мовою. 

Переглянути третій епізод та дізнатися, кому ж вдалося перейти перевірку на знання української мови можна на YouTube-каналах 1+1 і ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Також нагадуємо, що рубрика «Плюсуй українську» виходить щочетверга в ефірі «Сніданку з 1+1» на телеканалі 1+1 Україна. Часовий слот —  з 09:00 до 10:00. 

До того ж контент транслюється на інших майданчиках проєкту, зокрема у тематичній Telegram-спільноті. Канал «Плюсуй українську» доступний за цим посиланням: https://t.me/ideaspeople

Читайте також