НовиниНовини23 травня 2022

Ведучий телемарафону Євген Плінський почав отримувати погрози телефоном

«Після розголосу в ефірі факту підриву в Енергодарі зрадника і колоборанта з Енергодару Андрія Шевчика, який оголосив себе окупаційним мером, почав отримувати погрози від рашистів про мою подальшу «денацифікацію». Орків дуже розлютили мої слова про те, що така доля чекає усії зрадників і що помста Українців наздожене кожного. Але після повідомлень із погрозами, я можу лише підтвердити свої слова. Кожного окупанта та колоборанта чекає сумна доля, та справедлива розплата! Ми переможемо! Слава Україні!», поділився Плінський у Facebook.

Погрози надходять з номерів різних російських операторів у приватні повідомлення в соціальних мережах Telegram та WhatsApp.

«Кожен журналіст, кожен ведучий та учасник інформаційного спротиву зараз тримає оборону на медійному фронті. Звісно, що те, з яким завзяттям і темпом ми спільними зусиллями даємо відсіч фейкам, пропаганді та цькуванню – не подобається ворогу. Але ми впевнені, що Перемога близько і жодні залякування на цьому шляху не змусять нас змінити курс, бо правду не спинити!», – прокоментували інцидент в 1+1 media.

Нагадаємо, в нещодавньому інтервʼю 1+1 Євген Плінський розповів про роботу в умовах війни, професійні виклики та протидію ворогу на інформаційному фронті.

Читайте також