НовиниНовини20 червня 2022

Ведучими благодійного телемарафону Embrace Ukraine стануть Тімур Мірошниченко та Катерина Осадча

Серед артистів, які звертатимуться до багатомільйонної аудиторії з Музейної площі в Амстердамі, переможці «Євробачення» Conchita Wurst та Emmelie de Forest, європейські зірки Blind Channel, S10, Malik Harris та Jeangu Macrooy. Учасниками заходу стануть українські суперзірки, які тричі принесли Україні перемогу на «Євробаченні» – Kalush Orchestra, Jamala та Ruslana, а також справжня легенда України та Європи – VERKA SERDUCHKA.

«Культурний фронт  важливий і зараз час показати і ще раз голосно сказати, що Україна довела, що ми гідні бути кандидатами і в майбутньому — членами Європейського Союзу. Цей захід, напередодні саміту, де будуть ухвалювати важливе для України рішення, покликаний у великій європейській країні ще раз голосно нагадати про те, як виборює Україна свою свободу і наскільки гідна бути частиною європейської родини. Як політики заручаються підтримкою європейських лідерів, культурний фронт заручається підпискою європейських зірок, зірок «Євробачення». Ми разом покажемо, що Європа з Україною, світ з Україною і в Брюсселі не має бути жодних вагань», — додала Катерина Осадча

В Україні подію транслюватимуть усі телеканали в межах марафону «Єдині новини», регіональні телеканали Суспільного мовника та інші. Також трансляція відбуватиметься на YouTube-каналах 1+1 і Atlas Festival та платформах 1+1 Video і Vodafone TV.

Головним медіапартнером телемарафону Embrace Ukraine #StrivingTogether є найпопулярніше ранкове шоу країни «Сніданок з 1+1», що нині транслюється на телеканалах ТЕТ та 2+2 щоденно, а також в YouTube

Організатори телемарафону Embrace Ukraine #StrivingTogether один з найбільших медіахолдингів України 1+1 media, найбільший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Festival. Партнери проєкту Vodafone, Mastercard Ukraine, Ощадбанк та ФК «Динамо Київ», головний медіапартнер ранкове шоу «Сніданок з 1+1». Захід реалізується за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ. 

Нагадаємо, раніше команди 1+1 media та Atlas Festival спільно з партнерами реалізували вже два благодійні телемарафони Save Ukraine #StopWar, в межах яких було зібрано понад 50 000 000 грн благодійної допомоги.

Читайте також