НовиниНовини7 липня 2023

«Віч-на-віч з українською мовою», — у «Сніданку з 1+1» продовжується тематична рубрика «Плюсуй українську»

6 липня, в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1» відбувся показ тематичної рубрики «Плюсуй українську»

Відео: https://youtu.be/W9JBxCFdBP8 

 

Учора, 6 липня, в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1»  відбувся показ тематичної рубрики «Плюсуй українську», що реалізується у співпраці з платформою кіно і телебачення Київстар ТБ. 

 

Учасники опитування випробували свої сили в знаннях української мови. Перевіряла їх ведуча випусків, професійна тренерка Юлія Заремба. Так, Юлія вирішила дізнатися, чи знають українці, як правильно пишеться прислівник «віч-на-віч», на який склад падає наголос у слові «жалюзі» тощо. За правильні відповіді учасники отримували приємний бонус промокод на безкоштовний доступ до платформи кіно і телебачення Київстар ТБ, де можна знайти безліч якісного українськомовного контенту. 

 

Нагадаємо, що вдосконалювати українську мову можна в прямому ефірі телеканалу 1+1 Україна щочетверга у часовому проміжку з 9:00 до 10:00. Також переглядати нові випуски «Плюсуй українську» можна в будь-який час на YouTube-каналах 1+1 і «Сніданок з 1+1». 

 

З більшою кількістю контенту, що пов’язаний з правилами української мови, можна ознайомитися у Telegram-спільноті. Канал «Плюсуй українську» доступний за цим посиланням: https://t.me/ideaspeople.

 

Читайте також