НовиниНовини18 травня 2024

Відкрито акредитацію для військових на 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Завдяки українським захисникам та захисницям наша країна продовжує обстоювати власну свободу та незалежність. Тільки завдяки їхній сміливості та відвазі ми можемо проводити наш фестиваль. На знак поваги та вдячності 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує українських захисників та захисниць отримати безкоштовну акредитацію ОМКФ. 

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

● Відвідувати всі покази кінофестивалю за попереднім бронюванням або за наявності вільних місць

● Відвідувати майстер-класи та лекції в межах Odesa International Film Festival за попереднім бронюванням або за наявності вільних місць

● Відвідувати всі події професійної секції Film Industry Office без бронювання квитків.

Абонемент є безоплатним з попередньою модерацією. Під час заповнення форми акредитації необхідно підгрузити фото / скан-копію військового посвідчення або посвідчення учасника бойових дій (серію та номер посвідчення можна не показувати, особисті дані не будуть передаватися третім особам). 

Заявку на акредитацію можна подати до 10 липня (включно) за посиланням.

Також захисники і захисниці можуть відвідати сеанси без попереднього бронювання та наявної акредитації за наявності місць та за пред’явленням посвідчення. 

Нагадаємо, що 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде з 12 по 20 липня 2024 року в місті Київ.

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу.

Читайте також