НовиниНовини11 жовтня 2019

В.о. генпродюсера телеканалу ТЕТ призначено Оксану Петришин

Відсьогодні, 11 жовтня, виконувачем обов’язків генерального продюсера телеканалу ТЕТ, який входить до складу бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» групи 1+1 медіа, призначено Оксану Петришин. У групі 1+1 медіа Оксана Працює з 2010 року і з 2017-го очолює Paramount Comedy, спільний канал 1+1 медіа та Viacom International Media Networks. Як відомо, Вікторія Левченко, яка була генпродюсером ТЕТ з 2015 року, згідно нової організаційної структури групи, очолила 16 вересня бізнес-одиницю «1+1 Продакшн».

«Наприкінці серпня група 1+1 медіа представила оновлену структуру та принципи управління, які відповідають стратегії прибутковості 2021 та політиці децентралізації. Ми отримали чимало відкликів від співробітників на вакантні посади, які з’явилися у компанії. Зокрема, на посаду генпродюсера ТЕТ. На нашу думку, Оксана якнайкраще відповідає цій позиції та ефективно продовжить курс каналу на прибутковість. Бажаємо успіхів у новій ролі. Також наразі Оксана залишатиметься генпродюсером Paramount Comedy», − прокоментував Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», член правління 1+1 медіа. 

Нагадуємо, згідно оновленої структури, група 1+1 медіа поділена на бізнес-одиниці та корпоративні сервіси. Кожна бізнес-одиниця є самостійним бізнесом, зі своїми цілями, зонами відповідальності, повноваженнями й управлінською командою. Корпоративні сервіси виступають внутрішнім консалтингом, який забезпечує професійну експертизу та впровадження кращих практик.

Читайте також