НовиниНовини2 лютого 2024

Залізниця завжди поруч. Укрзалізниця та Київстар ТБ запустили канал УзТБ.

Відтепер зануритися в залізничний вайб можна, навіть якщо ви не в купе поїзда.

На власному ПК, телефоні, планшеті або телевізорі ви можете стежити за пейзажами з вікна швидкісного поїзда та насолоджуватися залізничними звуками у першому відео «Потяг додому». 

«Сотню разів під час поїздок потягом спостерігала, як пасажири вмощуються біля вікна, щоб насолодитися краєвидами. Для багатьох зміна пейзажу та заспокійливий стукіт коліс – це релакс, можливість перевантажитись чи подумати. Саме це надихнуло нас створити відеопроєкт у партнерстві з Київстар ТБ, який дозволить відчути атмосферу подорожі потягом. Тож, навіть знаходячись за тисячі кілометрів від України, ви зможете проїхати улюбленою залізницею та згадати Батьківщину», — розповіла директорка з інформаційної політики та стратегічних комунікацій АТ «Укрзалізниця» Сабіна Абляєва.

Тож застрибуйте до нашого віртуального поїзда.

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 370 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Користуватись сервісом можуть усі абоненти будь-якого мобільного оператора.

Читайте також