НовиниНовини22 травня 2023

1+1 media повідомляє про кадрові новини: до компанії приєднався медіаменеджер Іван Букрєєв

22 травня до команди 1+1 media приєднався Іван Букрєєв — медіаменеджер з понад 20-річним стажем

22 травня до команди 1+1 media приєднався Іван Букрєєв — медіаменеджер з понад 20-річним стажем, який свого часу вже співпрацював з медіагрупою. Іван очолить Департамент управління контентом групи — новостворений підрозділ, метою якого є забезпечення лідируючих позицій групи як контент-медіатора в Україні. Зокрема, для цього особлива увага буде зосереджена на оновленні контентної стратегії медіагрупи, залученні зовнішніх грантів та інвестицій, копродакшені та пошуку ефективних моделей виробництва контенту тощо. 

«Вітаю Івана Букрєєва з поверненням до лав плюсівців у цей складний і важливий для країни та компанії час. В умовах великої війни та макроекономічної кризи для медіаринку величезне значення набуває питання контенту. Протягом останнього турбулентного року 1+1 media працювала над пошуком усіляких рішень і можливостей для створення різноманітного контенту, який посилить наші позиції, буде актуальним як для внутрішньої аудиторії, так і для міжнародної, відповідаючи запитам суспільства та партнерів. Очевидно, що цей напрям потребує окремої стратегії та управління, тож ключовою задачею для Івана є створення внутрішнього центру експертизи щодо управління контентом медіагрупи», — прокоментував Ярослав Пахольчук, СЕО 1+1 media.

Своєю чергою, Іван Букрєєв так прокоментував призначення: 

«Дуже радий повернутись у компанію, з якої почався мій шлях у медіа майже двадцять років тому. За час моєї відсутності 1+1 встиг перетворитись з каналу №1 в Україні на потужну та диверсифіковану медіагрупу. Сподіваюсь допомогти дружній команді 1+1 media досягти нових висот».

Довідково:

Іван Букрєєв — медіаменеджер з понад 20-річним стажем роботи. П’ять років працював на телеканалі 1+1, де з 2007 року був керівником відділу стратегічних закупівель прав на формати програм і прав в інтернеті телеканалу. З 2012 до 2022 очолював Департамент розвитку нових телеканалів в «Медіа Групі Україна», був директором телеканалів НЛО TV та Індиго TV. Продюсер фільмів «Інфоголік», «Зустріч однокласників», «Бурштинові копи».

Читайте також