НовиниНовини26 березня 2025

1+1 media та Kozak Siromaha здійснили мрію хлопчика, чий батько героїчно захищав Україну

Команда соціального проєкту 1+1 media «Здійсни мрію» разом із ведучою 1+1 Марафон та ТСН Наталією Островською допомогли втілити бажання 7-річного Артема Бабія — підопічного фонду «Діти Героїв». Хлопчик мріяв зустрітися з улюбленим артистом Kozak Siromaha, і ця зустріч стала для нього справжнім подарунком.

Артем ріс у сім’ї Героя. Його батько, Олег Бабій, був розвідником і від початку повномасштабної війни виконував складні бойові завдання. У серпні 2023 року він разом із групою побратимів подолав понад 600 кілометрів по території ворога, щоб зупинити масовані авіаудари російських окупантів. Завдяки їхній сміливості вдалося знищити російський бомбардувальник Ту-22М3 та вивести з ладу ще два. Проте, повертаючись назад, група потрапила у засідку. Олег загинув, прикриваючи побратимів..

Саме тато познайомив Артема з творчістю Kozak Siromaha, тож зустріч із кумиром була для хлопця дуже особливою. Він не лише поспілкувався з артистом, а й побував на його концерті в Києві. А на згадку співак подарував Артему папаху — традиційний козацький головний убір.

«Перш за все, наше завдання — допомагати всім. Тим паче дітям. Вони мають бути під особливою опікою, інакше козацька філософія зникає. Діти — це наше майбутнє, тому якщо ми не будемо сіяти любов, то будуть камінці й колючки», — доповнює артист.

Подивитися, як пройшла ця тепла зустріч, можна на офіційних сторінках 1+1 media в Instagram та Facebook, а також у випуску «Ближче до зірок» на телеканалі ТЕТ, який доступний за цим посиланням.

Нагадуємо, що раніше художня гімнастка Анна Різатдінова втілила мрію дівчинки, тато якої загинув, захищаючи Україну. Детальніше про це можна дізнатися за цим лінком.

Читайте також