НовиниНовини14 лютого 2019

1+1 Digital проведе трансляцію фіналу турніру WePlay! Dota 2 Valentine Madness

Стримінг чемпіонату на платформі групи проходить з 11 по 16 лютого 2019 року, фінал відбудеться 16 лютого. 

У турнірі беруть участь відомі  міжнародні команди, серед яких Gambit Esports, Natus Vincere, Alliance, Ninjas in Pyjamas, The Pango, Pavaga, Winstrike, The Final Tribe, Vega Squadron, Old But Gold, The Real Deal та Team Empire.

Призовий фонд WePlay! Dota 2 Valentine Madness складає $100 тис.; за перше місце – $50 тис.; за друге – $20 тис.; за третє – $10 тис.; за четверте – $8 тис.; за п’яте та шосте – $6 тис. Серед запрошених коментаторів/аналітиків турніру (у кіберспорті їх називають «талантами») – одні з найбільш відомих у кіберспортивному англомовному сегменті ведучі – пара Sheever та ODpixel, BreakyCPK, Purge та Kyle.

«Сьогодні стріми турнірів з комп’ютерних ігор збирають більше глядачів в онлайні, ніж деякі події зі світу олімпійських видів спорту. Ми не можемо ігнорувати високий попит на такий контент,

враховуючи, що індустрія відеоігор демонструє приголомшливе зростання. Тому надалі команда 1+1 Digital буде експериментувати в цьому напрямку», – зазначає діджитал-директор 1+1 media Анна Ткаченко.

«Кіберспорт вже давно виріс з субкультури у самостійну індустрію, та особливо інтенсивне його зростання відбулося за останні два роки. Однією з ключових тенденцій esports-індустрії є готовність аудиторії споживати все більше контенту поза спеціалізованих платформ, тому завдання кіберспортивних студій робити його доступнішим та виносити за рамки Twitch або YouTube», – вважає CMO у WePlay! Esports Марина Фролова.

Особливістю турніру стане незвичний формат проведення матчів 3 Game Guarantee: кожна команда буде грати не менше, ніж у трьох іграх, та в разі двох програшів зможе поборотися з тією, яка показала ті ж результати.

Читайте також