НовиниНовини23 вересня 2019

1+1 media відкрила в центрі столиці фотовиставку #забутипровік

Фотовиставку можна переглянути до 27 вересня в БУХТА Art Space (Річковий вокзал «Київ»). Вхід вільний

У рамках масштабної соціальної ініціативи 1+1 media #забутипровік, 18 вересня в БУХТА Art Space відбулось відкриття однойменної фотовиставки. До 27 вересня у Річковому вокзалі «Київ» представлені 29 світлин Вікторії Квітки з учасниками проєкту. Серед них є й зірки українського шоу-бізнесу, Народні артисти України, актори, ведучі, журналісти, а також непублічні люди, які мають потужну історію успіху та на власному прикладі доводять, що бути затребуваними та впевненими в собі професіоналами – це не про вік, а про віру в себе та свої ідеї.

Зокрема, Людьми Ідей+, як називає їх команда проєкту, стали:  Остап Ступка, Олег Скрипка, Володимир Горянський, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, Марина Морозова, Тіна Антуф'єва, Наталя Кара, Володимир Дорош, Костянтин Грубич, Анатолій Єрема, Наталка Підлісна, Валерій Петров, Віктор Гострий, Алла Сердцева, Костянтин Данилюк, Микола Бобко, Олег Лінник, Анатолій Чудаса, Олег Буренін, Юрій Коваленко, Андрій Цаплієнко, Альберт Єсаков, Соломія Зінчук, Людмила Сатишева, Орест Кінаш. Прочитати їхні історії та переглянути частину світлин можна на сайті https://ideaspeople.1plus1.ua/

Як зазначають організатори, мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що можна і після досягнення певного віку залишатись успішними, цілеспрямованими та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятись змінювати сферу діяльності та бути готовими повернути своє життя на 360°.

«Ми запрошуємо усіх, незалежно від віку, відвідати фотовиставку. Адже це не лише про красу, а й про потужний зміст, що закладений в історії учасників. До речі, під кожною світлиною є QR-код, зчитавши який, можна перейти на аудіо- чи відеозвернення, записане нашими Людьми Ідей+. І те, що все вечірнє місто 18 вересня стояло в шалених заторах, а наші зірки та гості все одно знайшли спосіб потрапити на відкриття, свідчить про одне: проєкт справді має відгук у серцях багатьох. І це надихає», – говорить Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media.

«Це дуже важливий проєкт як у глобальних масштабах, так і для мене особисто. Історія кожного героя для мене особлива та цінна. Усі вони фантастичні і надихають сьогодні бути кращими, ніж вчора», – розповіла Вікторія Квітка, фотограф проєкту.

Ведучим заходу став Руслан Сенічкін, а хедлайнерами вечора – легендарні Воплі Відоплясова, які подарували усім присутнім справжній рок-концерт.

Переглянути світлини з події можна за цим посиланням – https://cutt.ly/cwZMJ3C.

Сюжет «Сніданку з 1+1» про відкриття фотовиставки доступний тут – https://youtu.be/UDHFr0OMvf4 

Facebook-сторінка виставки – https://www.facebook.com/events/899874933721536/

 

Читайте також