НовиниНовини11 вересня 2019

1+1 media відкриває фотовиставку #забутипровік

18 вересня в БУХТА Art Space (Річковий вокзал «Київ») відбудеться офіційне відкриття фотовиставки 1+1 media в рамках проекту #забутипровік. Над світлинами працювала Вікторія Квітка – відомий київський фотограф. Для всіх охочих виставка буде відкрита 19-27 вересня, з 11:00 до 21:00.

У арт-просторі будуть представлені фото 29 героїв, які стали учасниками циклу мотивуючих історій. Серед них – Народні артисти України Володимир Горянський, Остап Ступка, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка, кореспонденти ТСН Костянтин Грубич і Андрій Цаплієнко, креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема, брендвойс нішевих каналів 1+1 media Юрій Коваленко, акторка та модель Наталя Кара та інші.   

Мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що можна і після досягнення певного віку залишатись успішними, цілеспрямованими та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятись змінювати сферу діяльності та бути готовими повернути своє життя на 360°.

«Ми, як компанія з розвиненою системою цінностей і роботодавець #1 на ринку медіа, який може “розмовляти” з мільйонами, вирішили взяти вектор на протидію ейджизму і, зокрема, трудовій дискримінації. Недостатньо просто говорити про проблему, тому ми збираємо навколо себе компанії однодумців, які готові діяти рішуче та викорінювати проблему вікової дискримінації, починаючи з себе. Фотовиставка #забутипровік – один з елементів кампанії, за допомогою якого ми показуємо, що бути в елегантному віці – це не страшно, а дуже навіть красиво», – коментує Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media.

Окрім фотографій героїв, на відвідувачів виставки чекають освітні лекції, екскурсії та інтерактиви.

Локація знаходиться за адресою: Поштова площа, 3. Вхід вільний, для отримання детальної інформації щодо освітніх заходів у рамках виставки, слідкуйте за Facebook-сторінкою проекту: https://www.facebook.com/forgetaboutageua/, https://www.facebook.com/events/899874933721536/

Нагадуємо, 21 травня Група компаній 1+1 media презентувала соціальний проект «Люди Ідей+. #забутипровік». Мета кампанії – зруйнувати стереотипи про те, що люди поважного віку не здатні розпочинати власну справу, освоювати нові навички та генерувати потужні ідеї. Крім програми стажування, в рамках проекту публікують цикл мотивуючих історій та фоторепортажів, реалізований у колаборації з відомим київським фотографом Вікторією Квіткою. Він знайомить українців зі справжніми Людьми Ідей+, які мають потужну історію та на власному прикладі доводять, що вік – це не завада на шляху до реалізації цілей, а рік народження не грає жодної ролі в процесі досягання успіхів. На сайті кампанії уже опубліковані 17 історій, серед яких – інтерв’ю Народних артистів України Володимира Горянського, Остапа Ступки, Алли Кудлай, Анатолія Гнатюка, музиканта та лідера гурту ВВ Олега Скрипки, акторки та моделі Наталі Кари, генерального консула України у Франкфурті-на-Майні Алли Польової, співака Володимира Дороша, креативного продюсера 1+1 Анатолія Єреми, спеціального кореспондента «ТСН. Тиждень» Костянтина Грубича та інших.

У серпні стартувала програма стажування #забутипровік, у рамках якої 14 стажерів на 8-ми різних напрямах освоюють нові професії та вливаються у корпоративне життя компанії.

Передумовою запуску проекту стало опитування, яке, на замовлення медіахолдингу, провела дослідницька агенція Info Sapiens. Його результати свідчать про наявність усталеного стереотипу, що розцвіт творчого мислення відбувається до 40 років. Майже дві третини опитаних вважають, що існує такий вік, коли вже пізно змінювати фах, опановувати нову спеціальність чи починати новий проект або бізнес, в середньому він складає 50-56 років. Найбільш консервативними виявилася саме старша аудиторія – майже 70% респондентів віком від 50 років вважають, що після певного віку нові проекти (у широкому сенсі) розпочинати пізно. Ознайомитись з результатами дослідження можна за цим посиланням.

Читайте також