НовиниНовини3 квітня 2020

1+1 media запускає відеоблог про роботу медійників «Люди Ідей на карантині»

3 квітня Група 1+1 media запустила відеоблог про те, як телебачення працює в умовах карантину.

Відеоблог «Люди Ідей на карантині» – це серія дистанційних інтерв’ю зі співробітниками 1+1 media у live-форматі. Головна мета проєкту – показати телевізійне задзеркалля та роботу медійників в умовах дотримання карантинних заходів.

Герої розповідатимуть, як карантин змінив їхнє життя, як довелося налаштовувати процеси, як облаштовані офіси 1+1 media та чим цікаві будні в самоізоляції. Крім цього, у відео вони ділитимуться лайфхаками, як не наражати себе на зайву небезпеку, поводитися в людних місцях та опанувати нові корисні звички. А ще – проводитимуть екскурсії офісами та знімальними майданчиками.

Відеоблог виходитиме щопятниці на порталі «Телекритика», а також в соціальних мережах Групи. Героями першого випуску влогу стали: кореспондент ТСН Дмитро Фурдак, журналістка «Сніданку з 1+1» Ірина Гулей, PR i Digital-директорка каналу ТЕТ Надія Сперчун і спеціальна кореспондентка новин Наталія Нагорна.

«Аби уникнути контакту із колегами, наше керівництво розділило журналістів ТСН на декілька груп переважно за географічним принципом Києва. І ми тепер працюємо через день. Оскільки громадський транспорт нині не ходить, нас з дому забирає водій. Проте, іноді мені щастить, адже мій оператор живе поруч і ми частенько їздимо на роботу на його приватному авто», – розповів перший герой випуску Дмитро Фурдак, кореспондент ТСН.

Наталя Нагорна поділилася відео з підготовки до ефіру ТСН, Ірина Гулей розповіла, як наразі працюється «сніданківцям», а Надія Сперчун, у якої цього тижня був День народження, показала, як проходять карантинні міні-вечірки.

Крім цього, в рамках проєкту «Люди Ідей на карантині» розроблена серія внутрішніх заходів для співробітників.

Оскільки 80% колег працюють віддалено та використовують онлайн-засоби зв’язку, серед яких найпопулярніший є ZOOM, були створені тематичні заставки для цієї програми.

Завдяки декільком клікам, співробітники можуть перенести себе в один з офісів 1+1 media, побувати в улюбленій кафешці чи провести нараду в справжній переговорній кімнаті. Заставки доступні за посиланням – https://cutt.ly/WtUZHAt.

Також компанія проводить щотижневі конкурси та розіграші підбадьорюючих подарунків, запустила онлайн-курси для співробітників та їхніх дітей і т.д.

Читайте також