НовиниНовини3 грудня 2018

1+1 media запустила послугу з захисту бренду в інтернеті

Група 1+1 media оголосила про запуск послуги з захисту бренду в інтернеті. Новий сервіс працює в рамках проекту SUDUM та допомагає боротися з шахрайськими сайтами, які незаконно використовують айдентику інших компаній.

Послуга розрахована на бізнеси, які ведуть активну комунікацію з клієнтами та партнерами через власні сайти. Одним із перших клієнтів сервісу з захисту бренду в інтернеті став агрохолдинг «Мрія», репутація якого раніше піддавалась ризику через публікації шахрайських сайтів-двійників. 

SUDUM моніторить в режимі 24/7 пошукову видачу Google та популярні соціальні мережі на предмет незаконного використання айдентики клієнтів. При виявленні порушення система автоматично розсилає скарги на ресурс хостинг-провайдеру, Google, адміністрації соціальних мереж, сприяючи таким чином його блокуванню та видаленню з пошукової видачі.

«Спочатку ми самі зіштовхнулися з проблемою неправомірного використання айдентики наших брендів та фотографій телеведучих для реклами сумнівних товарів в інтернеті. Як тільки ми автоматизували боротьбу з шахрайськими ресурсами та побачили в цьому сервісі можливість бути корисним не тільки інхаус, то, як і у випадку з блокуванням піратського контенту, вирішили запропонувати нашу послугу ринку», – коментує директор діджитал-напрямку 1+1 media Анна Ткаченко.

Читайте також