НовиниНовини20 березня 2020

«Будь відповідальним»: 1+1 запустив серію соціальних роликів з зірками каналу про коронавірус

Канал «1+1» запустив серію соціальних роликів з закликом бути відповідальними та подбати про близьких у надзвичайних умовах поширення епідемії коронавірусу. У них знялися популярні ведучі каналу: Дмитро Комаров, Наталія Мосейчук, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір та Єгор Гордєєв.

Основний слоган роликів «Подбай про себе та близьких». Також на підтримку ініціативи канал «1+1» запустив відповідний хештег #БудьВідповідальним. 

Ведуча ТСН та ток-шоу «Право на владу» Наталія Мосейчук на відео дає пораду: за перших ознак респіраторного захворювання не ігнорувати проблему і одразу телефонувати сімейному лікарю. «Не будьте легковажними, бережіть себе та Україну!», — говорить ведуча. 

Ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров закликає українців у період карантину знаходитися вдома, адже життя важливіше за будь-які невідкладні справи. «Зараз вихід на вулиці міста — це великий ризик для вас та оточуючих», — наголошує телеведучий. 

Крім того, ведуча «Світського життя» Катерина Осадча закликає проявити турботу про літніх людей, які знаходяться у найбільшій групі ризику зараження вірусом.

А ведучі «Сніданку з 1+1» радять утриматися від обіймів та нагадують про важливість регулярного миття рук та їх дезінфекції. Людмила Барбір звертається до глядачів з проханням дотримуватися рекомендацій лікарів:  «Давайте діяти на випередження, щоб не допустити масового поширення вірусу в Україні!»

Всі ролики можна подивитися в ефірі каналу «1+1» та на Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLzg4Ge9VHZEzM-3EnOEtIC5Diu-n1YuwN 

Група 1+1 media, як соціально відповідальний медіахолдинг, підтримує запровадження карантину в Україні та вживає усіх необхідних заходів як для співробітників, так і для глядачів, аби попередити масове поширення хвороби. Зокрема, команда ТСН цілодобово стоїть на варті всіх подій, щоб тримати громадян в курсі життя країни в умовах карантину. Також всі ведучі каналу «1+1» у сюжетах та в соціальних мережах регулярно діляться простими порадами, як уберегти себе від зараження інфекцією. Новинні платформи групи – ТСН.ua та УНІАН – надають максимально оперативну та найважливішу інформацію своїм читачам.

Крім того, 1+1 media в умовах оголошення карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 прийняла ряд обмежувальних заходів: 

Ток-шоу «Право на владу» зніматимуть без глядачів у залі. Перший прямий ефір без глядачів вперше за 6 років існування проекту вже відбувся 12 березня. Наступні три випуски програми пройдуть у такому ж режимі. 

- Телезйомки концерту «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою» для «1+1», які мали відбутися 30 березня, відмінили. Телезйомку концерту перенесли на осінь 2020 року. 

Зйомки другого етапу проекту «Ліга Сміху», заплановані на 6-8 квітня, перенесли на осінь 2020 року. 

- Зйомки нової програми «Вечірній квартал» відбудуться в «Палаці Україна» у заплановані дати без глядачів.  

Також група 1+1 media скасувала або перевела в онлайн-формат усі заплановані неефірні масові заходи, а для співробітників, які безпосередньо не залучені в забезпеченні ефіру, мовленні телеканалів та новин, ТВ-виробництві, на час карантину запроваджено віддалений режим роботи. Для співробітників в офісі створені захищені умови перебування у приміщеннях.

Читайте також