Корпоративна соціальна відповідальність

1+1 media розуміє, що бізнес має бути відповідальним і доводить це своїми проєктами. Це означає думати не тільки про бізнес-інтереси, а й дбати про інтереси суспільства.

Напрями

Щасливі співробітники
Ми цінуємо наших працівників та підтримуємо їхній розвиток, створюємо умови для вдосконалення навичок і професійного зростання, а також надаємо комплексне медичне страхування й додаткові медичні обстеження в офісі.
Чисте довкілля
У наших офісах запроваджені принципи "зеленого офісу". Спільно з партнерами ми проводимо екологічні акції для населення та кожного року збираємося на корпоративні прибирання громадських місць.
Здоров'я нації
Ми реалізуємо проєкти, які сприяють покращенню здоров`я нації, здійснюємо мрії важкохворих дітей, а завдяки ТСН.Допомога збираємо сотні тисяч гривень для лікування українців зі складними діагнозами.
Повага до авторських прав
1+1 media є одним із найбільших в Україні правовласників та входить до Ініціативи "Чисте небо", що дає можливість спільно з іншими правовласниками реалізовувати проєкти, спрямовані на захист авторського права.
Якісна освіта
Ми впевнені, що реформуючи систему освіти, зможемо якісно вплинути на майбутнє країни. Наші проєкти направлені на зміни в законодавстві, а контент власного виробництва використовують у шкільній програмі.

Профорієнтаційні екскурсії

У межах стратегії корпоративної соціальної відповідальності, 1+1 media запрошує школярів у "Подорож до телевізійного задзеркалля" — екскурсії офісом 1+1 media.

Звітність

З більш детальною інформацією про нашу соціальну діяльність ви можете ознайомитись у звітах. Приємного читання!