НовиниНовини22 лютого 2018

Микитюк Карина - Веб-дизайнер (стажер)

Після першої співбесіди в 1+1 медіа я зрозуміла, якщо мене візьмуть, то тільки за ентузіазм, тому що слова "плашка", "тікер", "які шрифти ви знаєте" змушували мене нервувати, як при вступі до університету.

Мені подзвонили і вже через тиждень я сиділа за новим комп'ютером і все чекала, коли мене попросять принести каву або обрізати картинку. Все вийшло зовсім не так. У перший же день, тікер, зроблений мною, був вивішений на сайт і я подумала: "О, так я вже професіонал, тут буде так легко".

Але через тиждень, прийшов головний дизайнер Женя Демченко, дав купу теорії і змусив вчитися. Вчитися? Але я ж вже майже закінчила курси! Я хочу працювати, я можу все.

Прочитавши всі необхідні матеріали, я зрозуміла, що до цього я не знала нічого.

І така тенденція відбувається щодня. В кінці кожного робочого дня, я думаю, як я малювала вчора без цих знань?

Стажування веб-дизайнера - це праця. Щоденна робота над собою і пошук нових можливостей, навчання і усвідомлення своїх помилок, це сотні перероблених тікерів, це дедлайни, цікаві і складні завдання і, звичайно, критика.

Твоя робота і ти - це не одне і те ж. Дизайн - це шквал коментарів кожен день. Завдяки команді Digital ти сприймаєш критику як можливість зробити роботу ще краще, а не як зауваження. І те саме відчуття, коли в кінці ти чуєш: "Карина, це дуже круто, надсилай".

Коли знайомі кажуть: "Ти бачила оновлений 2+2? Це неймовірно". А ти розумієш, що ти вклала в цей проект частинку душі. І розумієш, що всі ті зусилля коштували того.

"Робота, яку бачать усі" - це те, що надихає щодня. А ще команда, яка вважає свою команду своєю сім'єю, і ти хочеш не хочеш переймаєшся цією атмосферою. Команда, можливість вчитися і складні завдання - це все про веб-дизайн в 1+1 медіа. Адже ми не знали, що це неможливо, тому зробили.

Читайте також