НовиниНовини2 вересня 2020

Зміни в програмуванні спортивного контенту в 1+1 media

1+1 media оголошує про зміни в програмуванні спортивного контенту на телеканалах групи. Програма «ПроФутбол» більше не виходитиме в ефірі, медіахолдинг зосередиться на футбольних трансляціях, зокрема, уже є домовленості з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», тривають переговори з іншими ФК.

У серпні 2020 року програмі «ПроФутбол» виповнилося 10 років. Проте випуск від 16 серпня 2020 став останнім в історії телепередачі. Низка причин, зокрема, вплив карантину на зменшення кількості спортивних подій і, відповідно, контенту власного виробництва; а також неможливість довгострокового планування, спричинена карантином, і зниження глядацького попиту на спортивний контент на телебаченні загалом призвели до необхідності переглянути стратегію розвитку спортивних проєктів медіагрупи.

«Ми щиро вдячні команді «ПроФутбол» за співпрацю і величезний внесок у розвиток спортивної освіченості українців та підтримку вітчизняного футболу. Це були чудові 10 років, сповнені драйву, азарту, вболівань, позитивних емоцій, високих стандартів і показників — і вони відтепер є невід’ємною частиною історії 1+1 media», — говорить Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Наразі управління спортивних проєктів 1+1 media на чолі зі Степаном Щербачовим аналізує глядацький інтерес і шукає нові формати спортивного контенту, у тому числі в синергії телебачення та діджиталу. Компанія вносить всіх співробітників програми у кадровий резерв та розглядає можливість залучення колег до інших поточних проєктів групи.

Також 1+1 media повертає до ефіру трансляції футбольних матчів. Наразі холдинг підписав договори з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», завершуються перемовини з низкою інших клубів. Уже незабаром глядачі зможуть знову вболівати за улюблені команди. Так, наступної п’ятниці, 11 вересня, о 19:00, на телеканалі «2+2» відбудеться трансляція зустрічі команд «Динамо» — «Десна».

 

Читайте також