НовиниНовини31 травня 2017

1+1 медіа розширила дистрибуційне портфоліо до 21 телеканалу

З 1 червня 2017 року до складу існуючої дистрибуційної пропозиції медіагрупи увійдуть орієнтований на чоловічу аудиторію канал «БОЛТ», канал для всієї сім’ї «STAR FAMILY» та кіноканал «STAR CINEMA», які  будуть доступні глядачам на супутникових платформах, у кабельних та IPTV-мережах.

Довгострокове партнерство надає 1+1 медіа ексклюзивне право бути представником каналів на ринку PAY TV та укладати ліцензійні угоди на ретрансляцію їх сигналу з  мережами провайдерів від свого імені.

«Дотримуючись принципів стратегії розвитку дистрибуції 1+1 медіа, співпраця з цими каналами розширить та посилить дистрибуційне портфоліо 1+1 медіа і наблизить нас до основної мети − стати гравцем №1 на ринку Pay TV України», − коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 медіа.

«Синергія Star Media, міжнародного виробника фільмів та серіалів,  з 1+1 медіа, великим гравцем ринку платного телебачення, є без сумніву важливим кроком як для нас, так і для телеглядача. Ми впевнені в тому, що подібне стратегічне партнерство приведе Star Media до створення нового контенту, виключно для ринку платного телебачення», – зазначає Олексій Шульдешов, генеральний продюсер ТБ-каналів Star Media.

«FILM.UA Group − справжній професіонал у виготовленні першокласного відеконтенту, що неодноразово підтверджується як глядацькими вподобаннями, так і професійними нагородами. На наших телеканалах ми зібрали найкращі фільми та серіали за останні роки. Ми впевнені, що співпраця з командою 1+1 медіа дозволить максимально розширити коло наших глядачів і якісно вплине на ринок платного телебачення в цілому», – коментує Віктор Шкробот, директор з управління та координації платних каналів і Діджитал контенту групи FILM.UA

Тепер дистрибуційний пакет 1+1 медіа нараховує 21 канал: 7 власних телеканалів  (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН, 1+1 International), Kvartal TV, який з серпня 2016р. показує контент Студії «Квартал 95», 10 телеканалів міжнародного холдингу VIACOM, партнерство з яким розпочалось з 2017 року (Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr, и MTV, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Live HD, VH1 European, VH1 Classic) та 3 нові фільмово-серіальні з унікальним контентом канали «BOLT», «STAR FAMILY» та «STAR CINEMA».

«БОЛТ» − супутниковий канал з контентом вітчизняного виробництва, орієнтований на чоловічу аудиторію. 

«STAR FAMILY» − мультитематичний кіноканал, в якому контент сформований з урахуванням інтересів всієї сім’ї.

«STAR CINEMA» − цілодобовий канал фільмів та серіалів преміум сегменту, програмне наповнення якого складається з постійно оновленого контенту вітчизняного виробника Star Media.

Читайте також