![](https://img-media.1plus1.ua/crops/2022/12/21/format-1496416971106_360_360.jpg)
Етап переходу всіх телеканалів групи в формат мовлення 16:9
Процес переходу в сучасний формат 16:9 розпочався у 2016 році та є частиною загальної стратегії 1+1 медіа в частині запуску HD версій власних каналів.
Тепер глядачі зможуть дивитися улюблені фільми, програми та серіали каналів «1+1», «2+2», «ТЕТ», «УНІАН», «ПЛЮСПЛЮС», «Бігуді», «1+1 International» в широкоформатному зображенні та без, так названих, «чорних смуг» на екрані.
«Для групи 1+1 медіа це означає, що 1 червня о 12.00 ми перейшли в нову еру каналів 16:9/HD, назавжди попрощавшись з епохою 4:3», − коментує Пилип Петренко, технічний директор групи 1+1 медіа.