НовиниНовини16 січня 2020

Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу на 28.01.20

Група 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, ПЛЮСПЛЮС з 20 січня на 28 січня 2020 року.  Таке рішення було прийняте сьогодні, 16 січня, на прохання офіційних супутникових операторів та за результатами аналізу рівня готовності населення. За їхніми повідомленнями, наразі відбувається стрімке зростання інформаційних запитів від українців щодо кодування, а попит на підключення до послуги суттєво перевищує пропозицію.

«Попри всебічне інформування абонентів супутника про зміни у мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання лише зараз. Враховуючи стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів, група йде на вимушене відтермінування кодування сигналу на користь населення. Цей додатковий час дозволить абонентам, які відкладали кодування на останній день, встигнути забезпечити собі можливість перегляду їхніх улюблених телеканалів через супутник після кодування, а офіційні супутникові оператори зможуть опрацювати усі звернення громадян», ‒ прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Нагадуємо, що зміни стосуватимуться виключно абонентів відкритого супутника, а для абонентів платного супутника, цифрового ефірного (Т2), кабельного та інтернет-телебачення нічого не зміниться. Кодуються лише розважальні канали, функція яких, в першу чергу, розважати глядача. Інформаційні канали залишаються у відкритому доступі на супутнику, у тому числі міжнародна версія 1+1 International.

Детальна інформація про кодування та поради абонентам супутника щодо підготовки до кодування доступні на сайті групи 1+1 media за посиланням.

Читайте також