НовиниНовини17 листопада 2021

Кейс 1+1 media #забутипровік з’явився на платформі «Дія. Бізнес»

Так, компанія третій рік поспіль через власні канали комунікації реалізовує масштабну соціальну кампанію #забутипровік, мета якої – зруйнувати стереотипи про те, що люди елегантного віку не здатні розпочинати власну справу, освоювати нові навички та генерувати потужні ідеї. Медіахолдинг як відповідальний роботодавець впроваджує програму «Елегантне стажування» для кандидатів старшого віку, а завдяки експертним інтерв’ю, сюжетам на ТБ, циклам мотивуючих історій та фоторепортажів висвітлює проблему ейджизму та надихає українців повірити в себе та свої можливості. Сьогодні, 1+1 media вкотре закликає бізнес звернути увагу на кандидатів і працівників елегантного віку, які в продуктивності праці, ідейності чи бажанні реалізовувати нові проєкти абсолютно не поступаються молодшим колегам.

«Ми живемо серед неоднакових людей — у всіх свої погляди, життєві історії, страхи та мрії. Різноманітність світу красива, і її потрібно приймати. Немає поділу на “інакших”, є розуміння, що ми різні, але рівні.

Ми толерантні, коли поважаємо право іншої людини бути такою, яка вона є. Зважаємо на її потреби, навіть якщо вони не збігаються з нашими. Приймаємо, а не намагаємося переробити. Не дивимось на вік, колір шкіри, походження, національність, бо найголовніше — всередині», — говорить перша леді Олена Зеленська про толерантність.

Читайте також