НовиниНовини11 листопада 2024

«Комунікація під час війни»: 1+1 media стала генеральним медіапартнером Форуму

У п’ятницю, 15 листопада, у Києві відбудеться Перший Форум з Комунікації під час війни, організований волонтерським проєктом «Як ти, брате?»

Подія триватиме з 10.00 до 15.00 в одному з кампусів UNIT.City. Генеральним медіапартнером заходу стала 1+1 media.

Форум має на меті обговорити основні проблеми комунікації, з якими зіткнулося українське суспільство, а також ініціювати створення ROC (Recovery Oriented Communication) — стандарту комунікації, що визначає ключові правила й принципи, яких варто дотримуватися задля збереження єдності суспільства та відновлення окремих осіб в умовах повномасштабної війни. 

До заходу долучиться воєнна кореспондентка ТСН  Наталія Нагорна, яка модеруватиме панель «Комунікація військових та тих, хто їм допомагає: як встановити контакт та взаєморозуміння». Учасниками розмови стануть екс-міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда й український військовий та адвокат Масі Найєм. Панель триватиме з 14.00 до 14.30.

«1+1 media впроваджує масштабний соціальний проєкт “Життя після шрамів”, мета якого - допомогти ветеранам та ветеранкам на шляху повернення до цивільного життя. Тож належна комунікація у цьому процесі вкрай важлива. І цьому має навчатися кожен і кожна з нас», — прокоментувала керівниця корпоративних комунікацій 1+1 media Яна Ляхович. 

Під час Форуму предметом обговорення стануть й інші важливі теми: 

  • «Декомпресія при поверненні: чи потрібна додаткова стадія адаптації перед возз’єднанням з близькими, роботою, суспільством?»;
  • «Комунікація військових та цивільних»;
  • «Комунікація при реабілітації в цивільній та військової системі: загальна атмосфера, медичний персонал, відвідувачі»;
  • «Роль культури в налагодженні комунікації всередині країни та назовні»;
  • «Життя в тилу: шанування Героїв, участь в історичному процесі, формування майбутнього».

«Людське життя — це постійна комунікація, надто в часи війни. Від якості комунікації напряму залежить психологічний стан і ментальне здоровʼя людини», — стверджує Євгенія Таліновська, співзасновниця волонтерського штабу «Зграя», який є партнером Форуму.

У заході візьмуть участь близько 300 учасників: представники громадських, культурних організацій, державні діячі, військові та волонтери – люди, які сьогодні визначають культуру взаємодії в Україні. Перший Форум «Комунікація під час війни» передбачає формат діалогів, де спікери задаватимуть одне одному питання, ділитимуться особистими історіями, цінностями та досвідом.

«Найскладніший виклик для комунікації під час війни — це мовчати поруч і витримувати напругу. Це чути чужий досвід і не критикувати його... Це повага і вдячність до  всіх, хто віддає за нас життя і здоров'я», — Тетяна Трощинська, українська журналістка та медіаменеджерка.

Читайте також