
Лідерство, трансформація, ментальне здоров’я на ринку праці: в Києві відбувся Alex Polin HR Summit 2025
10 квітня 2025 року в Києві відбулася ключова подія року в сфері управління талантами — Alex Polin HR Summit. Захід об’єднав понад 300 HR-директорів, CEO, власників бізнесів, управлінців та експертів, які працюють над залученням, розвитком і мотивацією команд. Саміт став майданчиком для діалогу про майбутнє HR-стратегій, виклики сьогодення та трансформації корпоративної культури. Мотто саміту: “Лідерство. Трансформація. Ментальне здоров’я”. Генеральним медіапартнером події стала 1+1 media.
Організатор події - компанія з пошуку керівників Alex Polin Executive search.
На сцені виступили понад 25 топ-спікерів — найвпливовіші лідери думок, CEO, HRD з провідних компаній: SAP, Henkel, Novus, UKRNAFTA, АрселорМіттал Кривий Ріг, Netpeak Group, МХП, Укрпошта, KNESS, UKRSIBBANK, Credit Agricole, Корпорація Біосфера, EPAM, Takeda Ukraine, Work.ua, AIMS International, Enzym Group, Ciklum та інші компанії.
Вітальне слово виголосила Тетяна Шерман, керівниця з маркетингу та комунікацій Academy DTEK, яка також виступила модераторкою події. Тетяна задала тон саміту: живий, відкритий, енергійний. Її слова були не просто вітанням, а закликом до щирості, єднання і лідерства зі змістом.
Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України, у своєму відеозверненні окреслив нові горизонти лідерства в епоху цифровізації. Він акцентував на важливості гнучкості, швидкості прийняття рішень, впровадженні AI в HR-процеси та системі OKR як дієвому інструменті підвищення ефективності.
Панельна дискусія "Масштабування та розвиток компаній в умовах невизначеності" зібрала Андрія Цегелика (СЕО, Enzym Group), Марію Панченко (Директорка з трансформацій, мережа мультимаркетів Аврора) та Артура Міхно (СЕО, Work.ua). Модерувала Наталія Лукаш. Учасники поділилися практиками побудови стійких стратегій розвитку, формування привабливої культури в умовах кадрового голоду та адаптації бізнесу до нових викликів.
Катерина Залозних, директорка з персоналу АрселорМіттал Кривий Ріг, представила кейс про управління персоналом у промисловому гіганті в умовах війни. Вона розповіла про залучення молоді, руйнування гендерних стереотипів і відкриття технічних професій для жінок.
Олексій Онищук (СЕО, AIMS International) та Володимир Педько (СЕО, Takeda Україна) презентували підхід до створення сильного бренду роботодавця через міжнародну сертифікацію Best Places to Work. Вони описали покроковий алгоритм сертифікації та її вплив на корпоративну культуру і залученість працівників.
Олена Артазей, директорка з персоналу UKRNAFTA, поділилася інструментами створення ціннісного бренду роботодавця у часи кризи, підходами до утримання талантів, вибудовування довіри та унікального EVP в нестабільних умовах.
Панельна дискусія CEO та HR директорів "Ментальне здоров’я як стратегічний пріоритет" за модерації Ганни Адом об’єднала Анастасію Громову (МХП), Олену Урусову (Credit Agricole Ukraine), Олену Ефремову (Henkel Ukraine) та Вікторію Желдак (Корпорація Біосфера). Спікери обговорили вплив вигорання на бізнес-показники, важливість культури турботи про ментальне здоров’я, приклади інтеграції профілактичних заходів у HR-процеси та стратегії самопідтримки керівників.
Панельна дискусія "Роль HRD 2025 vs 2030" під модеруванням Альони Кавки зібрала Наталю Галунко (UKRSIBBANK BNP Paribas), Юлію Пилипенко (Catholic Community Services, Canada) та Сергія Булавіна (експерт з корпоративного управління). Учасники обговорили трансформацію ролі HR у світі та в Україні, очікування від HRD з боку керівництва, а також кар’єрне планування та вплив HR на розвиток людського капіталу.
Інтерв’ю з Артемом Бородатюком, засновником Netpeak Group, провела Марія Шубцова (Ciklum). Артем поділився підходами до лідерства, роллю гумору у збереженні емоційної стійкості команди, викликами під час прийняття складних рішень та балансом між свободою і високими стандартами.
Панельна дискусія "Лідерство: від війни до миру" стала глибоким обговоренням лідерських викликів під час і після війни. Модераторкою виступила Ганна Мікулицька (СЕО, SAP Ukraine). Своїми думками поділилися Марк Петкевич (СЕО, Новус), В’ячеслав Запорожець (СЕО, Titanovi Rehab) та Ігор Смілянський (СЕО, Укрпошта). Вони говорили про резильєнтність, готовність команд до нових реалій та те, як почати будувати повоєнну стратегію вже сьогодні.
Кульмінаційним завершенням саміту стало інтерв’ю з Оленою Борисовою, CEO GastroFamily. Модератор — Євген Комаров, BDO, ЮК Global Law. У відвертій розмові Олена поділилася своїм досвідом побудови сервісної культури, збереження ефективності у стресових умовах та пошуку балансу між бізнесом і особистим життям.
Фінальним акордом став розіграш подарунків від партнерів події.
“Наше завдання було створити яскраву, корисну та масштабну бізнес подію. І нам це вдалося! Дякую кожному спікеру, партнеру та учаснику за створення унікальної атмосфери діалогу, натхнення та нових можливостей” – відзначив організатор саміту Олександр Полянчук.
Партнерами події виступили:
Титульний партнер – Work.ua
Генеральний партнер – AIMS International
Офіційні партнери – страхова компанія ІНГО, УКРНАФТА, ArcelorMittal, ПУМБ, PWC.
Подарунки для спікерів – від L’Oréal, світового лідера у сфері краси.
Генеральний медіа-партнер – 1+1 Медіа
Кавовий партнер – «Асканія FMCG» (Lavazza)
Партнери – Alviva Group, Сільпо Ресто, Авалон.
Медіа партнери заходу – Українська Асоціація HR професіоналів (HR Pro), Economist, Hurma, EBA, NewRealGoal, Охорона Праці і пожежна безпека, The Page, STUD-POINT, Асоціація HRD Львова, Founder, Marketer.
Фотозвіт події можна подивитись на офіційній сторінці Alex Polin HR Summit у Фейсбук.
Деталі події на сайті саміту www.ukr-hr-summit.com