НовиниНовини21 березня 2025

«Lots of Socks»: 1+1 media долучилася до кампанії з нагоди Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна й провела низку тематичних ініціатив

21 березня — Всесвітній день людей із синдромом Дауна.

Ця дата нагадує про важливість соціальної інтеграції та рівних можливостей для кожного. Сьогодні у всьому світі проходить флешмоб «Lots of Socks»: люди надягають яскраві, різнокольорові та непарні шкарпетки, щоб символічно відчути, як це – бути унікальним. Цей жест підтримки пов’язаний із генетичною особливістю – у людей із синдромом Дауна 47 хромосом замість звичних 46.

1+1 media традиційно доєдналася до флешмобу й організувала акцію «Шкарпетуйся» в офісі компанії. 

Цьогоріч основою дизайну шкарпеток від ВБО «Даун Синдром» став малюнок 18-річного Тимофія із Харкова, хлопця із синдромом Дауна. Зображення автобуса-дому символізує свободу, рух уперед і підтримку одне одного, особливо під час війни. А також мрію Тимофія — стати архітектором, і віру, що, навіть коли навколо темрява, мрії залишаються яскравими.

«В 1+1 media волонтерство вже давно є частиною корпоративної культури. Нам важливо розвивати інклюзивність й толерантність як серед колективу, так і в суспільстві загалом. Ціннісні акції, на кшталт “Шкарпетуйся”, не лише згуртовують команду, а й популяризують ідею допомоги тим, хто цього потребує. Ми віримо, що допомагати потрібно регулярно, тому ініціативи на підтримку дітей з синдромом Дауна організовуємо з 2015 року. Сьогодні плюсівці продавали шкарпетки, основою дизайну для яких став малюнок Тимофія. Для нас, як і для нього, найважливіше не втрачати надію і рухатися вперед», — прокоментувала керівниця корпоративних комунікацій 1+1 media Яна Ляхович.

21 березня в офісі 1+1 media відбувся ранковий ярмарок: топменеджери компанії протягом трьох годин продавали колегам різноколірні шкарпетки. Під час благодійної акції «Шкарпетуйся» вдалося зібрати майже 120 тис. гривень. Усі кошти будуть відправлені на підтримку ВБО «Даун Синдром». 

Також, 21 березня корпоративні спікери 1+1 media, ведучі «Ближче до зірок» на ТЕТ Наталі Солонік і Нікіта Добринін та ведуча «Сніданку з 1+1» на 1+1 Україна Неля Шовкопляс, відвідали інклюзивне соціальне кафе й пекарню Sunshine. 

Крім того, напередодні Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна Наталі Солонік і хореограф Олександр Прохоров провели танцювальний майстерклас для учнів інклюзивної творчої студії Sunway.

Читайте також