НовиниНовини19 червня 2024

На Миколайчук OPEN Київстар ТБ вперше розкаже, як зробити успішне кіно для ОТТ-платформ

Спікерка поділиться, які фактори впливають на успішність контенту на платформі та як правильно продавати кінопродукти

Керівниця відділу контенту платформи кіно та телебачення Київстар ТБ Марина Каплун проведе інтерактивну лекцію для кінематографістів у межах фестивалю глядацького кіно Миколайчук OPEN.

З 15 по 23 червня у Чернівцях проходить третій фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN. Уже цієї п'ятниці, 21 червня, о 16:00 в межах його індустріальної секції керівниця відділу контенту Київстар ТБ Марина Каплун проведе інтерактивну лекцію «Думай як глядач: як фільму підкорити ОТТ-платформу. Досвід Київстар ТБ». 

Лекція пройде у форматі живого спілкування з авдиторією про те, що впливає на успіх фільму, коли він потрапляє на Київстар ТБ, як працює просування контенту на платформі, як не треба продавати своє кіно та багато іншого. 

Як зазначає Марина, вона не пропонує  кінематографістам універсальну пігулку для успіху, але має для слухачів дещо цінніше — це аналітика, кількарічний досвід Київстар ТБ та гайд, який точно підвищить шанси для фільму стати популярним. 

Лекція відбудеться у кінотеатрі «Чернівці» (м. Чернівці, вул. Університетська, 10). Вхід за абонементами, які можна придбати на сайті фестивалю.

Читайте також