НовиниНовини6 вересня 2023

Наталія Мосейчук показала, як пройшло відкриття «Школи Супергероїв» у Боярці

У Боярці відкрився новий освітній центр «Школи Супергероїв».

У місті Боярка Київської області відкрився освітній осередок державної установи «Школа Супергероїв». Радісну новину повідомила кураторка та голова піклувальної ради проєкту, ведуча 1+1 Україна Наталія Мосейчук в Instagram.

«Знаєте, коли розумієш, що займаєшся хорошою справою? Коли шестирічний малюк о пів на десяту, за пів години до відкриття, чатує на «Школу Супергероїв». Сьогодні нові класи відкрили у Боярці. Тепер малечі хворіти — не страшно. З ними класні, веселі, розуміючі вчителі. Вони і навчать, і розпалять», — прокоментувала відкриття Наталія Мосейчук.

«Школа Супергероїв» — це мережа освітніх центрів у лікарнях, де суперучителі завжди готові ділитися знаннями з дітлахами. У заході щодо відкриття нового освітнього центру в Боярці взяли участь ведуча 1+1 Україна, інтерв’юерка, кураторка, голова піклувальної ради проєкту «Право на освіту» й «Школа Супергероїв» Наталія Мосейчук, міністр освіти і науки Оксен Лісовий та заступниця міністра освіти і науки України й засновниця «Школи Супергероїв» Євгенія Смірнова. Зараз в Україні працює 11 освітніх центрів ДУ «Школа Супергероїв», що забезпечують право на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в різних куточках країни.

Читайте також