НовиниНовини28 квітня 2020

Paramount Comedy випустив серію карантинних роликів із героями серіалів

Український розважально-гумористичний телеканал Paramount Comedy, який є українською адаптацією міжнародного каналу Comedy Central медіахолддингу ViacomCBS, створив серію позитивних роликів із хештегом #ПоодинціРазом (#AloneTogether) із метою підтримати інформаційну кампанію по нерозповсюдженню вірусу та додатково розважити глядачів каналу під час карантину.

Через героїв популярних світових ситкомів, які транслює канал, глядачі у жартівливій формі отримують рекомендації по слідкуванню за гігієною та дистанціюванню, а також поради щодо того, чим зайнятись та як розважитись під час карантину.

У перших коротких роликах, які вже доступні на Facebook-сторінці телеканалу, свої рекомендації та поради пропонують герої серіалів «Друзі», «Теорія Великого Вибуху», «Юний Шелдон», «Мамця» та «Ґолдберги».

 Так, «Друзі» радять дружити дистанційно, вивчати іноземну мову, не гаяти час та пробувати свої сили у кулінарії; Шедон Купер із «Теорії Великого Вибуху» дає майстер-клас по використанню новітніх технологій під час карантину та поради по дотриманню соціальної дистанції, які будуть актуальними  після карантину; Крісті та Бонні із серіалу «Мамця» своїм прикладом демонструють як слідкувати за гігієною, «Юний Шелдон» − як не забувати вдягати медичну маску, якщо у приміщенні більше двох людей, а «Ґолдберги» − як насолоджуватись спілкуванням із родиною та радувати один одного приємними дрібницями.

«Здається, ситкоми – це просто невичерпне джерело життєвих  мудростей, які можна використовувати у щоденному житті, і, як показує практика, незалежно від умов за вікном. Тому ми вирішили використати це джерело, аби трохи розважити наших глядачів, і підготували для них серію коротких роликів із їхніми улюбленими героями. Сподіваємось, що ці  ролики принесуть і практичну користь, надихнуть на нові активності, якими можна зайнятись удома під час карантину, і просто подарують класні емоції», − прокоментувала Оксана Петришин, генеральний продюсер телеканалу Paramount Comedy Україна.

Канал продовжує випускати нові карантинні ролики кожних декілька днів, дізнаватись про них можливо на сторінках Paramount Comedy у Facebook та Instagram. Нагадаємо, що телеканал  показує все, що смішно − найкращі комедійні серіали та фільми − українською мовою.

Кампанія #ПоодинціРазом (#AloneTogether) підтримується також іншими телеканалами з портфелю холдингу ViacomCBS – MTV, Comedy Central, Paramount Network, CMT, VH1 і іншими – та закликає людей залишатися вдома незалежно від того, мають вони симптоми  захворювання чи ні.

 

Читайте також