НовиниНовини13 липня 2017

Журналісти ТСН записали відео мовою жестів на підтримку збірної України на Дефлімпіаді-2017

«Сухого поля, легкої води, влучних кидків, стрімких забігів, чесних суддів, вдалих стартів та переможних фінішів! Віримо у перемогу України! Ми вболіваємо за вас!», - звернулися до спортсменів журналісти ТСН.

Жестовій мові журналістів навчали професійні перекладачі Тетяна Радченко та Людмила Руденко, які щодня супроводжують сурдоперекладом основні випуски ТСН на сайті TSN.ua

ТСН закликає українців також долучитися до підтримки національної збірної, записавши відео із фразою мовою жестів «Ми вболіваємо за вас». Долучайтесь до флешмобу та публікуйте у соціальних мережах власні звернення із хештегами #МиВболіваємоЗаВас та #дефлімпіада2017.

Зазначимо, 23-ті Дефлімпійські ігри відбуватимуться у турецькому місті Самсун з 18 по 30 липня. У змаганнях візьмуть участь майже 5 тисяч нечуючих спортсменів та спортсменів із вадами слуху зі 109 країн світу. Національна дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом та штабом) вперше за дефлімпійську історію України буде найбільшою - 290 осіб. Спортсмени-дефлімпійці України вперше братимуть участь у 15 видах спорту.

Читайте також