НовиниНовини25 березня 2020

ПЛЮСПЛЮС підготував серію зарядок для дітей під час карантину

Дитячий телеканал ПЛЮСПЛЮС підготував серію корисних та веселих анімаційних зарядок для дітей під час карантину. В час коли діти багато знаходяться вдома, енергія накопичується і не завжди є куди її подіти, — ПЛЮСПЛЮС знайшов вихід.

У кількох коротких випусках Квадрик, Трикутя та Кружко покажуть, як справжнім супергероям можна розім’ятися й повеселитися одночасно. У роликах зібрані легкі вправи, які у розважальній формі допоможуть дитині порухатись. Вправи можливо робити всією сім’єю. Окрім телевізійного ефіру, ролики доступні й на Youtube каналі ПЛЮСПЛЮС. 

«Діти разом з дорослими знаходяться в невластивих для них умовах. І їхня напруга може бути навіть більшою — вони вловлюють фон тривоги дорослих, вони не до кінця розуміють, що відбувається насправді, вони стикаються з обмеженнями — контакту (навіть найкращі батьки не в змозі до кінця задовольнити потребу в контакті), прогулянках, рухливості. Саме тілесна рухливість зараз «обкрадається» в першу чергу. Знаходження в хронічному стресі стає провокатором депресії, яка у дітей може проявлятися, як гіперактивність, спалахи агресії, зниження настрою, апетиту, складнощі в когнітивній сфері (навчання). Саме для запобігання «рухової депривації» ми створили нашу зарядку. Яка б не повчально, а в просторі мультфільму-гри, залучала б дітей в просту активність. Всі вправи підібрані усвідомлено — в кожному є і «психотерапевтичний ефект», і зняття напруги, і всі вправи викликають посмішку. Кожен ролик закінчується формуванням важливого досвіду — пити воду. Сама концепція «будь супергероєм» — створює у дитини різного віку відчуття, що він не жертва — він діяльний, активний і може сам впливати на багато речей», — наголосила Світлана Ройз, психолог каналу ПЛЮСПЛЮС.

Читайте також