НовиниНовини17 лютого 2025

Рефлексія 24 лютого: у столичному театрі ім. Лесі Українки покажуть виставу до річниці повномасштабного вторгнення

24 лютого о 17:30 на Новій сцені Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки відбудеться унікальна прем’єра — вистава «Блокпост» в експериментальному форматі одночасного показу на театральній сцені й онлайн. Після вистави заплановане обговорення, яке допоможе осмислити зміни, що відбулися з нами за ці три роки. Медіапартнерами заходу виступають 1+1 media, телеканал 1+1 Україна й платформа Київстар ТБ.

«Блокпост» — це флешбек до подій 24 лютого 2022 року. П’єса Антона Несміянова, написана в перші тижні повномасштабного вторгнення, вже перекладена кількома європейськими мовами. Нещодавно її представили в румунському місті Тімішоара у постановці Олександра Степанцова.

У роковини повномасштабного вторгнення вистава дасть глядачам можливість не лише згадати пережите, а й осмислити свій теперішній стан. Спеціально запрошені гості, які 24 лютого 2022 року зустріли в театрі, міністерському кріслі, телевізійному ефірі чи на фронті, разом із глядачами дискутуватимуть про ті події та їхній вплив.

За ініціативою Театру імені Лесі Українки та телеканалу 1+1 Україна, вистава ставить за мету осмислення травматичних подій, взаємну підтримку та рефлексію. Це можливість поділитися своїм досвідом і відчути підтримку тих, хто поруч.

Серед запрошених гостей: актор і військовослужбовець Юрій Кухаренко, ексміністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, шеф-редакторка видання «Бабель» Катерина Коберник, акторка Олена Кравець.

Модератор зустрічі — ведучий програм «Сніданок з 1+1» й «Аргументу кіно» Єгор Гордєєв, який першим повідомив про початок повномасштабного вторгнення в телеефірі.

Переглянути виставу наживо в Києві можна за попередньою реєстрацією, яка стартує 17 лютого на сторінці театру. Онлайн-трансляція буде доступна на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ, а також на YouTube-каналах 1+1 media та Єгора Гордєєва.

Медіапартнери проєкту — 1+1 media, телеканал 1+1 Україна й платформа кіно й телебачення Київстар ТБ.

Читайте також