НовиниНовини16 березня 2020

Сайт ТСН.ua запустив оновлений додаток для Android

ТСН.ua спільно з командою розробників 1+1 Digital оновили мобільний додаток сайту  для операційної системи Android. Відтепер, читачі ТСН.ua мають можливість більш зручно переглядати новини та бути в курсі останніх подій України та світу.

Додаток отримав ряд оновлених функцій. Зокрема, завдяки технології «картинка в картинці», що органічно поєдналась з оновленим дизайном, користувачі зможуть одночасно переглядати відео та читати новини. Також тепер у додатку доступні онлайн-трансляції випусків ТСН. Серед новинок, додаток доповнили подкастами на різноманітну тематику, новими розділами та збільшили кількість статей і  мультимедійного контенту. Найважливіші новини користувачі відтепер отримуватимуть через push-сповіщення, що дозволить не пропустити актуальну інформацію, а з оновленою навігацією додатку, легко знаходитимуть потрібну інформацію.

Завантажити додаток ТСН.ua можна в онлайн-магазині Google Play

Нагадаємо, сайт ТСН.ua був запущений у серпні 2008 року. Щомісяця сайт відвідує 16,5 млн читачів, кількість переглядів сторінок сягає понад 80 млн, відеоматеріалів – 1 млн. У 2018 році ТСН.ua почав розвивати свою сторінку в Instagram і став рекордсменом серед українських новинних ресурсів. Зараз на аккаунт підписано понад 400 тис. осіб.

Читайте також