НовиниНовини12 січня 2018

Синявська Юлія - Молодший фінансовий аналітик (стажер)

Зовсім нещодавно я могла тільки мріяти про стажування на 1+1. Моя мрія здійснилася – зараз  я пишу статтю у блог стажерів і досі не вірю, що це відбувається зі мною. Я зняла своє перше в житті відеорезюме, щойно побачила оголошення про новий набір стажерів. Звичайно, були вагання, але ж так хотілося потрапити до команди професіоналів і побачити, що ж відбувається всередині. І ось це сталося. Я – стажер великої медіа групи.

І почалося найцікавіше. Знайомство з працівниками мого департаменту, перші важливі завдання, робота, яку виконуєш вперше. Коли тобі доручають якесь завдання,то спочатку воно виглядає незрозумілим і складним, але досить цікавим. Згодом, коли ти починаєш у всьому розбиратися самостійно, розумієш, що це було не так уже й складно, як здавалося на перший погляд. І вже хочеться нових завдань і випробувань. Тут відчуваєш себе частинкою колективу і розумієш, що вся робота – це складний механізм, у якому задіяний кожен.

Також були змістовні семінари від працівників про медійну діяльність. А також зустріч усіх стажерів, де кожен розповідав, чим займається. У підсумку, вимальовується реальна картинка про діяльність компанії в цілому. Загалом було цікаво і весело. Я дізналася багато нового і корисного для себе.

Час стажування пролетів дуже швидко і я не шкодую, що прийшла в 1+1 медіа. Тут я отримала великий досвід і практичні навички роботи та спілкування з колективом. Тут працюють люди, які готові завжди прийти на допомогу, підказати вірний шлях і спрямувати всі твої знання, уміння й енергію у правильне русло.

Дякую усім, хто розробляв програму стажування. Це шанс для кожного перевірити можливості, знайти себе і показати все, на що здатен. Адже, ти – можеш більше, ніж ти думаєш.

І наостанок, хочеться сказати, що потрібно вірити у себе і свої сили, у те що все вийде, якщо добре постаратися, мріяти і жити з позитивними емоціями. Ніколи не здаватися, підніматися, коли падаєш, і завжди йти вперед. Не боятися зробити помилку, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. Коли ти дійсно чогось прагнеш, докладай усіх зусиль і весь світ тобі у цьому допоможе. Пам’ятай – мрії  здійснюються…

Читайте також