НовиниНовини4 серпня 2021

Телеканал ПЛЮСПЛЮС святкує 9 років!

ПЛЮСПЛЮС — це продукти власного виробництва, серед яких вже улюблені глядачами телеканалу ЕКО ПЛЮСПЛЮС, «Волохатий блог», «Говоримо українською», «Світ чекає на відкриття», «Це — наше, і це — твоє», «Казка з татом», «Корисні підказки» тощо.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС транслює у середньому 30 прем’єр на рік, серед яких найкращі продукти світової анімації від відомих Disney, Hasbro та Nickelodeon: «Качині історії», «Щенячий патруль», «Пригоди Паддінгтона», «Леді Баг і Супер Кіт» та інші.

Місія телеканалу — навчати розважаючи, саме тому проєкти ПЛЮСПЛЮС рекомендовані Міністерством освіти та науки України до включення в навчальну програму початкової школи. У 2020-2021 році телеканал розширив своє партнерство з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів та Програмою розвитку ООН в Україні у межах власного анімаційного проєкту ЕКО ПЛЮСПЛЮС зі сприяння обізнаності про навколишнє середовище та сталого способу життя, а також з ЮНІСЕФ — розміщення проєктів телеканалу «Говоримо українською» та ЕКО ПЛЮСПЛЮС на освітній платформі Learning Passport.

Також у 2020 році ПЛЮСПЛЮС і МОЗ України запустили анімаційний ролик з порадами, як вести себе під час карантину, викликаного коронавірусом COVID-19. Ролик включає офіційні рекомендації МОЗ, а герої ПЛЮСПЛЮС — Трикутя, Квадрик та Кружко розповідають у легкий та доступний для дітей спосіб «як озброїтися проти вірусу». 

«Ми прагнемо відповідати потребам часу, населення та створювати анімаційні проєкти, які будуть впливати на позитивні зміни у суспільстві. Адже за допомогою мультфільмів ми комунікуємо з батьками та їхніми дітьми на важливі соціальні теми, такі як екологія, мова, наука, ставлення до рослинного та тваринного світу. Мріємо створити ще більше цікавих, інтерактивних та соціально-виразних проєктів, які будуть надихати нашу аудиторію бути впевненими у собі, поважати оточуюче середовище та втілювати найсміливіші ідеї у життя. Раді зростати разом з нашими глядачами», — коментує Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media.

До портфоліо досягнень каналу входять: чотири національні премії «Телетріумф», золото за проєкт «Світ чекає на відкриття» і срібло за проєкт «Це — наше і це — твоє. Очима дітей» поважної маркетингової нагороди Effie Awards Ukraine, премія ім. Лесі Українки від Кабінету Міністрів України за мультсеріал власного виробництва «Це — наше, і це — твоє», два рекорди Книги рекордів України, нагорода The Very Best Of за айдентику каналу та п’ять відзнак за мультфільм «Світ чекає на відкриття», чотири нагороди Big Data Awards як лідера серед дитячих ТБ-каналів.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС — один із лідерів серед українських телеканалів, що активно розвиває напрямок ліцензування та мерчендайзингу, включаючи такі категорії продукції, як настільні ігри, розмальовки, набори для творчості, енциклопедії, робочі зошити з Основ екології та Патріотичного виховання, кросворди, судоку тощо. Насамперед, унікальність продукції ПЛЮСПЛЮС у тому, що більшість матеріалів рекомендовані МОН для використання у початковій школі.

З нагоди Дня народження телеканал підготував для своїх глядачів святкові активності та розіграші у соціальних мережах ПЛЮСПЛЮС. Долучайтеся до святкування разом з ПЛЮСПЛЮС, підписуйтеся на сторінки телеканалу у instagram і facebook, щоб слідкувати за останніми новинами про героїв, новинками у світі анімації та анонсами найближчих прем’єр. 

* ТБ-панель ІТК, Nielsen та Комунікаційний Альянс: https://www.itk.ua/ru/page/tv-panel/

Читайте також