НовиниНовини31 січня 2018

Triolan додає в пакети чотири платні дистрибуційні канали 1+1 медіа

Один з найбільших провайдерів України «Triolan» розширює для глядача кількість тематичних каналів у своїй пропозиції, включаючи до переліку чотири платні канали вітчизняного виробництва з преміальним контентом із дистрибуційного портфоліо 1+1 медіа. З лютого всі пакети провайдера поповняться гумористично-розважальним каналом «Kvartal TV», орієнтованим на чоловічу аудиторію каналом «БОЛТ», фільмово-серіальними каналом для всієї сім’ї «STAR FAMILY», кіноканалом «STAR CINEMA» та будуть доступні у всіх містах присутності компанії «Triolan».

«Як наслідок індустріальних ініціатив на ринку, з 2018 року провайдери були змушені підняти розмір щомісячної абонплати для своїх клієнтів. Для нас принципово важливо, щоб зростання ціни було виправдано тим переліком ТВ-послуг, які надаються, та тим контентом, доступ до якого отримує наш абонент», − відзначає Максим Кравчук, керівник напрямку телебачення компанії «Triolan». 

«Попит на український преміальний контент зростає, тому сьогодні задовольнити його глядач зможе завдяки доступу до вітчизняних платних премільних каналів. Дане посилення провайдером ТВ-пакету − важливий крок в напрямку збільшення асортименту якісного продукту для своїх абонентів та розвитку українського платного телебачення в цілому. Ми намагаємося спільно з провайдерами зламати стереотип, що українські нішові тематичні канали не можуть бути популярними та затребуваними», − коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 медіа.

Розширення пакету також позначиться на підтримці виробників національного відеоконтенту, результат роботи яких, до того ж, сьогодні виконує важливу соціальну функцію, стаючи альтернативою російському та закордонному продукту.

«Kvartal TV» − найгумористичніший канал України з гострою політичною сатирою, актуальними жартами та різноманітністю форматів.

«БОЛТ» − супутниковий канал з контентом вітчизняного виробництва, орієнтований на чоловічу аудиторію. 

«STAR FAMILY» − мультитематичний кіноканал, в якому контент сформований з урахуванням інтересів всієї сім’ї.

«STAR CINEMA» − цілодобовий канал фільмів та серіалів преміум сегменту, програмне наповнення якого складається з постійно оновленого контенту вітчизняного виробника Star Media.

Читайте також