Плюсуй українську
НовиниНовини8 червня 2023

У «Сніданку з 1+1» вийшов другий епізод тематичної рубрики «Плюсуй українську»

У другому епізоді тематичної рубрики «Плюсуй українську», яка щочетверга виходить в «Сніданку з 1+1»

Відео: https://youtu.be/aG1y5Z35_qw 

У другому епізоді тематичної рубрики «Плюсуй українську», яка щочетверга виходить в «Сніданку з 1+1», професійна тренерка та актриса Юлія Заремба продовжила перевіряти знання української мови у жителів і гостей столиці. 

Цього разу тренерка вирішила дізнатися, чи знають українці, як правильно ставити наголос на деякі слова, який ряд синонімів можна підібрати до слова «запашний», як узгоджувати числівники з іменниками тощо. 

Традиційно, за кожну правильну відповідь учасники опитування отримували корисний подарунок — промокод на безкоштовний доступ до платформи кіно та телебачення Київстар ТБ, де можна переглядати багато українськомовного контенту. А саме: фільми, серіали, мультфільми, навчальні програми та навіть аудіокниги для малюків. 

Випуск вже доступний на YouTube-каналах 1+1 і ранкового шоу «Сніданок з 1+1». А новий епізод з’явиться вже наступного четверга, 15 червня, в ефірі «Сніданку з 1+1» на телеканалі 1+1 Україна. Глядачі зможуть покращити знання з української мови у часовому слоті з 09:00 до 10:00. Також згодом контент буде доступний на майданчиках проєкту.

Нагадаємо, що серія сюжетів тематичної рубрики розроблена в межах проєкту 1+1 media «Плюсуй українську», а також у партнерстві з платформою кіно та телебачення Київстар ТБ. Додатково група 1+1 media готує добірки правил з української мови, наводить кращі переклади запозичених слів, проводить розбір діалектів та багато іншого у тематичній Telegram-спільноті. Канал «Плюсуй українську» доступний за цим посиланням: https://t.me/ideaspeople.

Довідка 

7 лютого група 1+1 media анонсувала запуск проєкту «Плюсуй українську», спрямований на популяризацію української мови та культури, викорінення російського контенту з медіаполя та формування звички спілкуватися як вдома, так і в інших сферах життя українською. Проєкт буде реалізовуватися протягом 2023 року. 

Читайте також