НовиниНовини28 лютого 2019

Відповідь «1+1 медіа» на заяву БПП щодо журналістських стандартів на каналі «1+1»

На сьогоднішній ефір суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» від 28 лютого ми запрошуємо виключно кандидатів у президенти України, а також експертів у заявленій темі. Діалог щодо запрошення Петра Порошенка в ефір програми між його командою та редакцією програми триває вже кілька тижнів, втім нещодавно ми отримали від його партії пропозицію – покликати замість діючого президента в ефір голову фракції БПП – Артура Герасімова. Начебто президент особисто дав йому доручення представляти в ефірі каналу «1+1» свою позицію.

Ми вражені тим, що президента має хтось представляти. Ще раз наголошуємо, на ефір «Право на владу» запрошені саме кандидати у президенти. Якщо Петро Порошенко вважає, що і на виборах 31 березня замість нього має брати участь саме Артур Герасімов, просимо нас про це повідомити. В такому разі будемо раді бачити його у студії ток-шоу.

Справляють прикре враження  спроби президента та його партії вплинути на редакційну політику каналу. Нам би не хотілося розцінювати як одну із них  сьогоднішній «мітинг» біля головного офісу «1+1 медіа» з проплаченими учасниками, «замовником» якого активісти назвали діючого президента Петра Порошенка.

Читайте також