Новини1+1 Марафон23 травня 2022

«Єдині. Головне»: в телемарафоні обʼєднаних телеканалів зʼявилися підсумкові новини

Починаючи з травня, щоденно о 20:00 на всіх телеканалах, платформах онлайн-телебачення та радіостанціях, що транслюють «Єдині новини», виходить програма «Єдині. Головне», яка триває одну годину. Це підсумковий огляд ключових подій про Україну, в Україні та з України за день, що минає. Над створенням контенту для програми позмінно працюють редакції телеканалів обʼєднаного телемарафону — 1+1, ICTV, UA:Перший, Україна 24, Інтер та Рада. Ведучими програми є Алла Мазур (1+1), Олена Фроляк та Тетяна Висоцька (ICTV та СТБ), Вʼячеслав Афутін (UA:Перший), Людмила Добровольська та Олег Панюта (Україна та Україна 24), Олексій Фадєєв та Олександр Васильченко (Інтер), Ольга Бутко та Андрій Синіцин (Рада).

Відео: https://youtu.be/sIjbcncK8Yo

Автори зазначають, що «Єдині. Головне» — це актуальний проєкт, що став вимогою часу і новим етапом телемарафону, позитивно трансформувавши і розвинувши його як медійний продукт. Новини 24 на 7, які створюються в його межах, висвітлюють оперативні події тут і зараз. Першочергові завдання підсумкового випуску — аналітичний огляд всього дня війни, розмова з експертами щодо подальших прогнозів в тому чи іншому питанні та систематизація найважливішої інформації для українців, отриманої за добу.

«Сьогодні ми маємо великий запит від українського глядача на підсумкові новини. Саме тому «Єдині. Головне» — це важливий контент для кожного з телеканалів, залучених у телемарафон. Віримо, що завдяки потужній синергії редакцій, солідарності журналістів, а також колосальній довірі до ведучих програми, проєкт збиратиме велику аудиторію, адже зараз так важливо обʼєднуватися та бути на одній інформаційній хвилі», — коментують творці програми.

Дивіться «Єдині. Головне» щоденно о 20:00 на всіх телеканалах, що мовлять «Єдині новини», а також на платформах онлайн-телебачення, в інтернеті та в додатку «Дія», слухайте програму на радіо.

Читайте також