НовиниНовини14 вересня 2020

Заява 1+1 media щодо перемоги у конкурсі з відбору управителя активами УМХ

У відповідь на запити, які надходять від ЗМІ про подальші кроки щодо управління активами Українського Медіа Холдингу, група 1+1 media, до складу якої входить ТОВ «1+1 Інтернет» — переможець конкурсу АРМА, повідомляє наступне.

Незважаючи на тиск, який чинився протягом усього конкурсу, АРМА прийняла рішення в інтересах держави та активів УМХ, оскільки програма розвитку активів, запропонована ТОВ «1+1 Інтернет», передбачає найбільші надходження до державного бюджету та найефективніші заходи для розвитку активів УМХ.

Наразі група 1+1 media очікує на наступні кроки, що передують підписанню договору між ТОВ «1+1 Інтернет» та АРМА про управління активами УМХ, а саме — проведення оцінки активів УМХ та їхнього фінансового стану із залученням незалежних експертів та отримання погодження Антимонопольного комітету України на укладання такого договору.

Ми надалі інформуватимемо про перебіг процесу та запевняємо, що після підписання договору управління активами УМХ здійснюватиметься виключно в рамках чинного законодавства, відповідно до положень договору на управління активами та запропонованої програми.

Читайте також