НовиниНовини27 лютого 2020

Бездіяльність слідчих щодо неповернення майна, вилученого у журналіста 1+1, визнана судом незаконною

Група 1+1 медіа інформує про перебіг справ, пов’язаних з обшуками СБУ, які відбулися 5 лютого 2020 року у приміщенні редакції «Секретні матеріали» та у квартирах журналістів.

Сьогодні, 27 лютого 2020 року, відбувся розгляд скарги за результатами проведення обшуку у житловому приміщенні та вилучення майна у журналіста телеканалу «1+1» Дениса Данька. Судовим рішенням Шевченківського районного суду м. Києва бездіяльність слідчих щодо неповернення майна, вилученого в ході обшуку житла журналіста 1+1, визнана незаконною. Суд зобов’язав слідчих негайно повернути все майно, вилучене в ході обшуку у будинку журналіста.

Рішення суду тільки підтверджує позицію, яка була раніше озвучена групою 1+1 медіа щодо незаконності, протиправності та безпідставності дій СБУ.

Також інформуємо, що засідання слідчого судді у відповідь на скаргу медіахолдингу щодо обшуку та повернення вилучених в компанії системних блоків було повторно призначено на 4 березня, оскільки на перше слухання слідчий не з’явився.

Наголошуємо, що 1+1 медіа продовжує захищати права та інтереси медіагрупи і своїх співробітників й інформуватиме громадськість про подальший перебіг подій.

Нагадуємо, що раніше група 1+1 медіа звернулася до Президента України, Голови СБУ, уповноважених представників ВРУ, державних органів і регуляторів, дипломатичних представництв і міжнародних організацій з проханням звернути увагу на надзвичайні й безпрецедентні дії Служби безпеки України під час досудового розслідування та не допустити прямого посягання на свободу слова, яка передбачена статтею 34 Конституції України.

Читайте також