НовиниНовини29 січня 2020

Марія Полякова стане амбасадором Вищої Школи Media & Production 1+1 media

З 15 лютого в рамках Дитячої медіашколи Вищої Школи Media & Production стартує новий курс «Дитяча медіашкола», амбасадором якого стала 14-річна Марія Полякова, донька поп-діви української сцени Олі Полякової. Курс розроблено з метою ознайомити дітей з усіма етапами створення ТВ-продукту: від роботи в кадрі до монтажу фінального продукту.

У рамках співпраці Марія надихатиме учасників перетворювати своє захоплення медіасферою і телебаченням у професійні навики та супроводжуватиме школярів у вивченні світу телебачення з середини.

Курс розрахований на дітей віком від 8 до 15 років та триватиме 1 місяць. Його навчальна програма міститиме 6 модулів за окремими напрямками: журналіст, оператор, ведучий, режисер, влогер, репортер. Студенти зможуть спробувати себе у різних ролях та визначати, який із векторів майбутньої телевізійної кар’єри їм більше до вподоби.

«Мені надзвичайно приємно, що Маші запропонували таке відповідальне і почесне завдання – бути амбасадором для нового курсу Вищої Школи Media & Production 1+1 media. Точно знаю, що чим більше можливостей батьки будуть показувати дітям з шкільного віку, чим із більшою кількістю сфер ми їх ознайомимо, тим легше для них проходитиме вибір майбутньої професії. А тим паче, якщо це стосується медіасфери чи шоу-бізнесу, адже наша, на перший погляд, творча індустрія вимагає величезних професійних скілів, тож можливість дізнатися про неї зі шкільного віку – саме те, що необхідно», ‒ говорить Оля Полякова.

Навчання проводитимуть фахівці 1+1 media, а окремі заняття програми ‒ гості курсу: зірки шоу-бізнесу та ведучі каналу 1+1 і 2+2, які ділитимуться порадами з власного досвіду та даватимуть свої настанови для вдосконалення професійних навичок учасників курсу.

«Для нового курсу ми вирішили запросити Марію, адже вона з малечку знає особливості телевізійної професії та специфіку роботи в шоу-бізнесі. Маша та наші студенти одного віку, що дозволить додати до процесу обміну досвідом ще більше неформальності і невимушеності, що точно позначиться на загальній атмосфері під час навчання. Саме це наша команда і хоче дати студентам», ‒ коментує Юрій Білокур, керівник Вищої Школи Media & Production.

Читайте також